Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy AMD AThlon II X4 635 2.9...

Egy AMD AThlon II X4 635 2.9 GHz- s Proci lett húztam 3,625 Ghz ig az alap 1.4V feszültségről pedig 1.65 re pakoltam egy GA-880GA-UD3H rev 2. 0 ás Alaplapba. Ekkora feszkó növelés mellett sérülhet a proci?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már rengeteg... igen sérülhet.
2016. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mit javasolsz max mekkora + feszkót kaphat ?
2016. ápr. 3. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
1.45 max 1.5
2016. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És csak a feszültség számít veszélyesnek ? Ha az órajel magas az nem jelent gondot ?
2016. ápr. 3. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Az órajellel nincs gond. És istenesen a feszültséggel sem maga a feszültség a baj. Hanem a hő ami vele jár! +0.25V -ra azt mondanám én is hogy sok... Még ha jól letudnád hűteni is a procit akkor is.Ekkora fesz-nél hiába hogy a procidat hűsnek látod. Sérülhet!

Én igazából aztmondom hogy mindig mindenki úgy húzzon valamit hogy tudja hogyha elfüstöl akkor bármikor vehet másikat stb...

Leteszteltél te minden feszt hogy min hogy megy? Ahogy nézem max op temp 71C

Szóval ha hűtve tudod tartani mondjuk prime95 alatt is olyan 60-65C körül. Akkor nemlessz gond.

Mármint értem én ezt alacsonyabb feszen !

Nemis értem miért pakoltad fel ennyire mikor csak rákeresek és első kép amit bedob

[link]

Ez kb ~3.5Ghz 1.4V -on...

A fórumban azt írta vki hogy stabil.

Persze itt is megintcsak játszik a szokásos proci lottó. Lehet hogy neked magasabb fesz kell ennek az eléréséhez de biztos h nem ennyi...

Ha igen akkor meg csak annyit húzz amennyit max enged magán ne erőltesd.

Mint mondtam tesztelj ki mindent! Max 65C prime95 alatt illetve ha 20pig fut akk gond nemlessz.

2016. ápr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BM-Striker ***** válasza:

1,6V rengeteg.


Az én Phenom II 955-öm 1,4V-on megy 4ghz-en már több éve.

2016. ápr. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen teszteltem szépen, fokozatosan emeltem, és ettől kisebb feszkón a gép nem képes terhelés alatt üzemelni. Hűtéssel nincs gond eddig 1 órányi 100%os terhelés mellett 56 fok volt a Max. De ha mégis elszáll a procin kívül süthet ki mást is ?
2016. ápr. 4. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Alaplap, esetleg táp. De ha a táp nem fogja bírni, akkor a vidikari, winyó, és minden más is megsülhet.
2016. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!