Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kardió edzés tömegnövelés...

Kardió edzés tömegnövelés mellett?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam a tömegnöveléshez szükséges kalóriaigényem. Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy amennyi kalóriát elégetünk kardió edzésnél, azt pótolni kell + szénhidráttal tömegnövelés alatt, hogy meglegyen az nap is a kellő mennyiségű kalóriatöbblet?


Előre is köszi a válaszokat!



2015. júl. 31. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aznap potold inkabb egyel minden nap pl 50-100 g rizzsel tobbet
2015. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem a konkrét példám egyébként nem is a kardió, hanem a kerékpározás, mert azzal közlekedem. Ezzel nagyságrendileg 500-600 kalóriát égetek el naponta. Úgy tudom egy g szénhidrát 4 kalória körül van. Akkor naponta + 125-150 g szénhidrátot kellene bevinnem? Természetesen alacsony glikémiás indexű ételből fedezném, valószínűleg zabból.


Vélemény?

2015. júl. 31. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
azt meséld már el nekem, hogyan számoltad ki a kalória igényedet, ha ez egy komplett orvosi csapatnak is brutális kihívás lenne?
2015. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Interneten kifogyhatatlan mennyiségben találhatók ezzel kapcsolatban írások, ahol meg vannak adva az irányadó értékek, amik nyilván nem olyan pontosak, mint az általad említett "orvosi csapat". :) Viszont nagyságrendileg szerintem kiszámolható. Hobby szinten ez elég.
2015. júl. 31. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
De a tomegeleshez szukseges kaloriaigeny azt jelenti hogy eleg kaloria hogy a napi aktivitasod mellett nojon a tomeged. Ha te biciklizel minden nap akkor ezt bele kell számolni
2015. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!