Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Géppel kapcsolatos probléma?

GHOst1337 kérdése:

Géppel kapcsolatos probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok ,az a problémám ,hogy használtam a gépemet , csgoztam , egyszer csak arra kaptam magam ,hogy mintha laggolnék , fpsem 140 , de nagyon low frame mintha 60 fpsel játszanék , van 8giga rammom + egy i3 4150 3,5ghz-s procim.A videókártyám egy gt 720 2gb.Ha twitchet nézek is mintha csak 30 fpsel nézném , közbe pedig sokkal több van annál . A monitornál a HZ átvan állítva 75-re , és tökéletes volt . Most pedig nagyon rossz. Lehet videókártya probléma ? vagy esetleg egyébb?
2016. ápr. 17. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:

De sajnállak.140 Fps-es van a Csgo-ban. Bruhahahaha. :(

Komolyra fordítva. Egy 75 HZ-es monitorral neked hogy a fenébe lehet 140 fps-ed ? Szerintem ez a titok sokakat érdekelne.

2016. ápr. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
GT720 ugyanolyan erős, mint az i3-ba integrált igpu, ezért azt a kártyát ki is veheted és megpróbálhatod nélküle.
2016. ápr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:
Ez vicces. GT 720 kártyával játszol és fps dropra panaszkodsz. Mily meglepő :)
2016. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fps drop , az fps nem megy le , csak úgy látszik , mintha 30-25 lenne
2016. ápr. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!