Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom megtalalni a halokar...

Hol tudom megtalalni a halokartyam illesztoprogramjat?

Figyelt kérdés
Most telepitettem ujra a windows7 et a gepemen es csak telefonrol tudom hasznalni az internetet mert a halozati kartyamnak kene az illesztoprogramja es nem tudom hogy hogyan vagy hol tudnam megtalalni a windows old nevu mappaban( nem tudom a halokartyam fajtalyat sem)ha valaki tudna segiteni nagyon megkoszonnem (kabellel van osszekotve a gepem a modemmel, nem wifin keresztul netezek ( nem tudom hogy ez fontos infonak szamit e de a biztonsag kedveert...))

2016. ápr. 18. 19:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkészséged :)

Az alaplapom dobozat holnap tudom csak előkeresni.

Még egy olyan kerdesem lenne hogyha megvan a regi windows mappam onnan nem tudom kikeresni valahogyan magat a feltelepitett drivert es atmasolni a mostaniba vagy valami ilyesmi?

2016. ápr. 18. 20:33
 12/14 anonim ***** válasza:

Mint már említettük: első körben ki kéne deríteni, milyen hálózati kátrtya van a gépedben.

Ehhez valamilyen másik gépen letöltesz egy hardverdetektáló programot, mint az Aida64:

[link]

vagy a Speccy:

[link]


majd annak ismeretében megkereshető a szükséges meghajtóprogram.

2016. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy iphonerol csak kepeket es videokat lehet importalni a gepre es csak egy gep van a hazban:/
2016. ápr. 18. 20:52
 14/14 Hominida ***** válasza:

Ha az Eszközkezelő illesztetlen hardvereszközként sem mutatja meg a kártyádat, akkor az Windowsból nem javítható. Ha kiszeded a kártyát, akkor fényképezd le mindkét oldalát, hogy ha valami adat kell róla, akkor ne kelljen még egyszer szétszedni. (Én minden alkatrészt lefényképezek.) És ha van egy másik szabad aljzat, akkor talán tedd be oda. Amíg indításkor nem jelzi a Windows az új eszközt, addig nincs rendes kapcsolat, vagy a kártya hibás. Ha nem külön kártyáról van szó, hanem az alaplapra épített csatlakozóról, akkor a gép bekapcsolása után próbálj belépni a BIOS Setupba, új nevén UEFI-be (valószínűleg a Del nyomogatásával lehetséges), és nézd meg gondosan, hogy nincs-e valahol egy beállítás arról, hogy legyen-e ez a csatlakozó bekapcsolva.


Ha csak rendszert telepítettél, az elméletileg nem okozhat hardverhibát, de én már régen nem hiszek az elméletben.

2016. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!