Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Több videokártya=jobb teljesít...

Több videokártya=jobb teljesítmény és fps? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanában gondolkodtam hogy építek egy atomerőművet, és minden vélemény számít, nézegettem videókat pc-kről, és valahol láttam hogy több videokártya volt mint 1, szóval 2-3, az miért jó? Én egy NVIDIA GTX 1080-at akarok venni, csak mivel láttam hogy valakinek több mint 1 kártyája volt, ez megdobja az fps-st vagy szebbé teszi a gamet? Meg még annyi hogy Szerintetek elég a GTX1080-nak a saját kis ventije? Vagy be kell szerválni egy drágább hűtést ami nem vizes? Legalább 2 GTX1080-at akarok a pcm-be, csak nem tudom miért jobb a 2 kártya mint az 1, válaszokat köszönöm :)

2016. jún. 5. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7687..


Ja. Nem mi? Ennyire hülyének nézel minket?

2016. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha kitalált a kérdés és az értelme a alulról súrolja a nullát akkor mégis mit vársz?

Itt pedig főleg le fogunk savazni, ha lopod az időnket kitalált kérdésekkel, főleg ha még hazudsz is....


Csak tudnám megérteni, miért nem lehet megnevelni fiatalabb korosztályt, engem meg tudtak nevelni anyámék, 18 évesen érettebb vagyok mint a korosztályom mert azok is elfajzottak lettek és agyilag már beleépültek a virtuális világba és ott elégítik ki magukat ahelyett, hogy értelmes dologgal töltenék az idejüket, a ti generációtok meg főleg másik úton kellene járjon...

Nem is tudom elképzelni mi a franc lesz itt egy jó 30 év múlva....


Tisztázás képpen 18/F.

2016. jún. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
Nem értetek hozzá, ilyen egyszerű. Az ilyen gyártók kifejezetten az ilyen embereket verik át mint ti. Gamer gép kell? nem kell hozzá több százezer ft. egy GTX 1060 6GB OC videókártya a piacon jelenleg 80 ezer ft. felsőkategória, bőven elég arra hogy ultrán vigye a jelenlegi, és jövő évi játékokat. a jó videókártya mellé egy i5 skylake processzor is elég, 6600-as. i7 parasztvakítás az ilyen segghülyéknek mint ti(már bocsi), mivel az i7 kifejezetten grafikusoknak ajánlott, videó és egyéb komolyabb programok folyamatos használatára. 2133 vagy 2400 mhz-es 16 gb ram az kell. egy jó ssdvel, és egy jó táppal, egy szaros asus z170-es alaplappal tökéletesen, ultrán fogja vinni a játékokat. és már is nem vettünk több százezerért, persze ez is drága, de a így lehet jól kijönni, és nem kell i7 ha játékra használnád... ilyen egyszerű
2016. szept. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!