Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopnál ha kihúzom a töltőt...

Laptopnál ha kihúzom a töltőt a konnektorból, és úgy működtetem, akkor a benne lévő áram mennyi ideig tudja kb. működtetni a gépet?

Figyelt kérdés
Konkrétan az az érdekesség, hogy eleddig a notim akksija jó ha 10-15 percig működött akkumulátorról(sajnos eléggé halott). Most meg kíváncsiságból kihúztam a töltő tápcsatiját a konnektorból, és már lassan egy órája megy így. Lehetséges az hogy a töltőben maradt még annyi áram, hogy az tápálálja egy ideig? Vagy az azért pár perc alatt lefogy? Vagy egyáltalán létezhet olyan, hogy egyszer csak megjavul az akksi minden beavatkozás nélkül?
2010. ápr. 11. 19:49
 1/5 anonim válasza:

Szia!

A töltőben lévő áramról nem tud a gép még másodpercekig se menni. Elképzelhető hogy a készülékben hagyott aksid megjavult a feltöltés-lemerítés procedúrától, ha pl. a gyenge üzemidő előtt sokat állt az aksi akkor lehet ez a megoldás.


üdv!

cr23

2010. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ilyesmi lehet a magyarázat, esetleg azzal támogatnám az elméletet, hogy korábban mielőtt használni kezdted a gépet, állt valameddig, mialatt "elszivárgott" a töltés egy része. Most amikor kihúztad a csatlakozót, gyakorlatilag nulla várakozási idő volt, nem volt idő elhullajtani a töltést. Én azért megvizsgáltatnám azt az aksit egy villanyszerelővel, hogy mennyi ideig tart valójában...
2010. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

21:51-nek

[link]

2010. ápr. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nickneveket nem láthatsz, mivel az oldal nem irja ki, de nincs megtiltva sehol, ha jól látom! Javits ki ha tévedek!


Üdv!


cr23

2010. ápr. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól mondod! Igy van 04:41! Nem látod másét de ő kiirhatja!

Képes voltál szorakozni a képpel hogy feltedd?XD

2010. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!