Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó ötlet otthon...

Mennyire jó ötlet otthon összerakni egy számítógépet?

Figyelt kérdés
Elviekben tudom, hogy mi hova, hogyan kell, de még sosem csináltam. Arra gondolok, hogy hibás valamely alkatrész, és az tönkre vág egy másikat is. Például hallottam olyat, hogy a ház usb csatlakozója zárlatos volt, és gallyra ment az alaplap is, míg ha összerakatom, és teszteltetem is, akkor ilyen biztos nem fordul elő.

2016. jún. 10. 11:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9 hogy lehet fordítva rákötni, ha minden csatlakozón jelölve van vagy a +/- vagy nem szimmetrikus, és valahol csak egy tű van, így rá se menne fordítva.
2016. jún. 10. 20:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Vannak hülye emberek.
2016. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Magyarul semmit sem lehetetlen rosszul bekötni, csak elég hülyének kell lenni hozzá.
2016. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a tűk a legtöbb alaplapon összekeverhetők ha nem olvasod le a +/- t egyébként igen, elég egyszerű dolog
2016. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze. Ha figyelmes vagy nem rontod el.
2016. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!