Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jók ezek a hőmérsékleti értékek?

Jók ezek a hőmérsékleti értékek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Túl melegedett a gépem, ezért eszközöltem elég sok beruházást annak érdekében, hogy ez ne történjen meg újra. Mit gondoltok most jók az alábbi értékek?


KÉP: [link]


Köszi a válaszokat!



2016. júl. 11. 20:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, a MAX értéket azt 2 órás Star Wars Battlefront-ozás okozta. (High settings, 60FPS)
2016. júl. 11. 20:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel ez nem terhelés közbeni érték így nem tudni...


Küldj rá a egyszerre a CPU-ra egy stabilitás tesztet AIDA64-ben a VGA-ra pedig egy Furmarkot, aztán hagyd állni 15-20 percig, hogy beálljon végleges értékre és azt küld el vagy mond el mennyi volt.


De ha a javasolt teszt közben is a CPU max 60 a VGA max 70 fokig megy akkor jó a hűtés.

2016. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek tudtában amit még mondtál így már oké, hogy játék alatt így teljesít, jó a hűtés.
2016. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! 72 fok akkor a VGA-nak megteszi? Inkább 70-70 volt amúgy, nagyon ritkán ugrott 72-be. Elég meleg nap van, szóval ha ma nincs gond, akkor remélhetőleg nem is lesz.
2016. júl. 11. 20:53
 5/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nyugi, az én HD5850-es kazánom 77 fokot is elszokta érni egy kiadósabb gamelés alatt szóval semmi probléma!
2016. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!