Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel Core i5 6500-as...

Egy Intel Core i5 6500-as proci ki tud szolgálni egy gtx 1070-et?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 11:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/473 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy Savage-ből 25 000 ért már 16Gb-ot kapok, de az is lehet, hogy a Predator meg annyival erősebb, hogy bőven elég belőle a 8Gb-is, ki tudja.Amúgy DDR4 mindkettő..

Fury-t nem szeretnék venni, mert az szerintem gagyi..

2016. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/473 anonim ***** válasza:

"A Predator meg annyival erősebb"

Édes Mariskám. A RAM az RAM. A 8GB-os RAM pedig 8GB-os RAM. Attól, hogy egy szériára rányomnak egy 30 ezres pecsétet még nem lesz jobb, mint a másik. Magasabb órajelen tud funkcionálni, aminek semmi előnyét nem fogod látni. Az, hogy a HyperX Furyt gagyinak titulálod pedig végképp elárulja, hogy fingod sincs miről beszélsz, és azt hiszed ha összevásárlod a legdrágább dolgokat, akkor majd minden szipi-szupi lesz. Nem lesz. Csak magadból csinálsz idiótát.

2016. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/473 anonim ***** válasza:
0%

Figyeljél te kis okoska.

1, Semmi közöd hozzá, hogy ki, mit vesz.

2, Nem véletlenül van az árak között külömbség, nem véletlenül olcsóbb vagy drágább egy, egy termék.

3,Neked ugyan úgy nincsen semmi fingod az egészről, mind bárki másnak.Az árán és a típusán kívül nem tudsz semmit a ramokról.

Azt meg had döntsem el én, hogy mit használok ki, mit mennyiért veszek meg.Mi közöd van hozzá? Ki vagy te, hogy itt okoskodsz nekem? A Furydat meg feldughatod a seggedbe, mert ismerősömnek egy évig bírta.Mondom, hogy bóvli a Fury.

Ha neked az van, akkor örüljél neki, de ne avatkozzál bele abba, hogy ki, mit, mennyiért vesz meg.Az, hogy neked nincsen rá pénzed, hát sajnálom.

2016. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/473 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg az alaplapból nyugodtan fel lehet állítani a Mhz-et 3000-ig, szóval ne magyarázd meg, hogy nem tudom kihasználni.Nem a processzornak kell kezelni a 3000Mhz-et, hanem az alaplapnak, az meg támogatja, szóval nyugodtan el is mehetsz innen máshova okoskodni..
2016. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/473 anonim ***** válasza:
35%

Két gombnyomás a biosban..Ja, a te alaplapod nem bír vele, hát sajnálom, az a te dolgod.Ezért nem kell mindenből a leg olcsóbbat venni..

[link]

2016. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/473 anonim ***** válasza:
0%
Az, ha valaki, valamiből jobbat vesz, nem jelenti azt, hogy hülye, lehet, hogy csak hosszútávra gondolkodik és nem akar ötévente újat vásárolni mindenből.Ez is egy megoldás, sokan megveszik és nem feltétlen hülye, aki drágábban vásárol.Az is egy más dolog, hogy ki, mit, mivel tud kihasználni.
2016. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/473 anonim ***** válasza:
0%
Imádom az ilyen kis okoskákat, akik mindíg meg tudják mondani, kinek, mire van éppen szüksége, miből, mi éri meg a legjobban.Lehet, hogy nem minden esetben a legdrágább a jó választás, de engedd már meg nekem, hogy eldöntsem mit akarok venni, meg mennyiért..
2016. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/473 anonim ***** válasza:
0%
Kis gamer gyerek... :D :D
2016. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/473 anonim ***** válasza:
82%

Najó, vegyük ezt végig :D


"1, Semmi közöd hozzá, hogy ki, mit vesz."

Ha már idepofátlankodtál a kérdéseddel (amit töröltek is azóta a moderátorok), akkor kicsit viccesen veszi ki magát, hogy besértődsz azon, ha valaki válaszol is rá.


"2, Nem véletlenül van az árak között külömbség, nem véletlenül olcsóbb vagy drágább egy, egy termék."

Ez a "Nem értek hozzá, de a drágább jobb" átfogalmazása. Valóban nem véletlenül van az árakban különbség, csak éppenséggel nem árt, ha azt is tudod, mi a pontos oka. Jelen esetben olyasmi, ami egy egyszerű felhasználói PC-ben jóformán irreleváns. Magyarul pénzkidobás. Amit egyébként fordíthatnál erősebb processzorra is, például. Elég röhejes egyébként, hogy te papolsz arról, hogy kinek mire telik, de 50 ezres processzort veszel. Látod-látod, ha nem a memóriára pocsékolnád a pénzed, i7 is duruzsolhatna a gépedben :D


"3,Neked ugyan úgy nincsen semmi fingod az egészről, mind bárki másnak.Az árán és a típusán kívül nem tudsz semmit a ramokról."

Hát, nem én teszek olyan hajmeresztő kifejezéseket, hogy "megeszi az i5-öt", meg milyen "erős" egy RAM :)

Mondd meg akkor, mitől erős egy RAM? Izomból tárolja az adatokat? :D


"Azt meg had döntsem el én, hogy mit használok ki, mit mennyiért veszek meg.Mi közöd van hozzá? Ki vagy te, hogy itt okoskodsz nekem?"

Lásd 1-es pont.


"A Furydat meg feldughatod a seggedbe, mert ismerősömnek egy évig bírta.Mondom, hogy bóvli a Fury."

Az ismerősödnek 1 évig bírta? Ez aztán reprezentatív, gratulálok. Itt meg több százan használják jópár éve probléma nélkül a sajátjukat. Biztos azért ajánlja ezt minden szakértő, mert bóvli.


"Ha neked az van, akkor örüljél neki, de ne avatkozzál bele abba, hogy ki, mit, mennyiért vesz meg.Az, hogy neked nincsen rá pénzed, hát sajnálom."

Valóban, nekem nem volt arra pénzem, hogy Predatorra pazaroljak, inkább vettem olyan alkatrészeket, amiket meg is éri használni. Így most van egy high-end gamer PC-m. A hozzád hasonló okosak azok, akik 2 millióból raknak össze egy olyan PC-t, amit az én félmilliósom leköröz.


"Amúgy meg az alaplapból nyugodtan fel lehet állítani a Mhz-et 3000-ig, szóval ne magyarázd meg, hogy nem tudom kihasználni"

HA az alaplap támogatja, persze. Megteheted. De mint mondtam, jóformán semmi hatása nem lesz a teljesítményre. Annyi biztos nem, mint ha inkább egy jobb processzorra ruházol be.


"Két gombnyomás a biosban..Ja, a te alaplapod nem bír vele, hát sajnálom, az a te dolgod.Ezért nem kell mindenből a leg olcsóbbat venni.. "

Idézem magam:

"1. Ehhez picit azért mókolni kell "

Believe it or not, sokaknak ez is meghaladja a képességét. A személyeskedés pedig újfent téged minősít :)


"Az, ha valaki, valamiből jobbat vesz, nem jelenti azt, hogy hülye, lehet, hogy csak hosszútávra gondolkodik és nem akar ötévente újat vásárolni mindenből."

Azok az emberek meg is tudják indokolni, miért azt veszik, amit. Te nem.


"Imádom az ilyen kis okoskákat, akik mindíg meg tudják mondani, kinek, mire van éppen szüksége, miből, mi éri meg a legjobban.Lehet, hogy nem minden esetben a legdrágább a jó választás, de engedd már meg nekem, hogy eldöntsem mit akarok venni, meg mennyiért.."

Ha nem vagy kíváncsi a HOZZÁÉRTŐ okoskák válaszára, minek kérdezted egyáltalán meg? Mivel hozzáértésed láthatóan nincs, és a RAM vásárlást arra alapoztad, hogy "jól néz ki", továbbá többszöri kérdezésre sem tudtál valós indokot mondani arra, hogy miért vegyél másfélszer olyan drága RAM-ot ahelyett, hogy inkább erősebb processzorba ruházol az árkülönbözetből, számomra egyértelmű, hogy fogalmad sincs arról, mit csinálsz, csak kötöd az ebet a karóhoz.

2016. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/473 anonim ***** válasza:
0%

Gamer gyerek.A kérdés nem az volt, hogy kinek, mi, mennyire éri meg, hanem, hogy a processzor elbír e vele? Szerintem nem tartozom neked magyarázattal.Arra veszem, amire akarom.Te játékra veszed, mert gyerek vagy.Ennyi nekem bőven elég, hogy semmibe vegyelek. Te okoskodsz, miközbe 200ezres gépeket veszel játszani, ami öt év múlva elévül?

Ha én megvenném mindenből a legjobbat, akkor kétlem, hogy a te kis gamer pc d lekörözné :)

2016. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!