Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hanggal kapcsolatos problémám...

Hanggal kapcsolatos problémám van, ötletek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy ugye a Windows hangereje egy 0-tól 100-ig terjedő skálára van beosztva, és nekem a 1-esen kell használnom, de néha még így is túl hangos. Ezt hogy lehet megoldani, hogy mondjuk az 1-es helyett mondjuk egy nagyobb számnál legyen megfelelő a hangerő? Gondolom valami driverrel, na de melyikkel? Windows 7-nél és Windows 10-nél is ugyanez a helyzet. USB-s hangkártyám van, amibe be van dugva egy ócó mikrofon és egy viszonylag jó fejhallgató (más csatlakozó nincs is rajta), a fejhallgató egy jack hosszabbító kábellel, mert nem elég hosszú a fejhallgató kábele. Gondolom a jack hosszabbító nem okoz ilyet, de azért leírtam, hátha mégis. Nincs hagyományos értelembe vett hangszóróm, csak a fejhallgatóm, néha fülhallgató, de ott is ugyanez a helyzet. Bár most így visszagondolok, a hangszórónál megoldottam anno annyival, hogy a hangszórón volt egy tekerhető gomb, amivel letudtam halkítani vagy felhangosítani miközben a gépen ugyanaz a hangerő maradt beállítva és mégis változott a hangerő. A fejhallgatómon is vannak ilyen hangerő szabályzó gombok, de semmit sem csinálnak a számítógépemen, csak a telefonomnál csinálnak bármit is. Esetleg ha az is számít, Jabra Move Wireless fejhallgatóm van, amit egy jack kábellel használok mind számítógéphez, mind telefonhoz nagy nagy ritkán.

2016. szept. 3. 07:41
 1/2 Player589 válasza:
Szerintem ez a probléma : Maga a hangszóró ( nem ami a Windows-ban van , hanem amit tekergetsz) a hiba . Vedd vissza balra , és már is kész
2016. szept. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem hangszórót használok, azt csak leírtam példának, hogy nagyon régen, évekkel ezelőtt a hangszóróm hogy működött Win 7-nél és hogy az nem működik a fejhallgatómmal, hogy tekergetem / nyomogatom a hangerő gombokat rajta.
2016. szept. 3. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!