Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kimosott pendriveon van...

Kimosott pendriveon van esély, hogy megmaradtak az adatok?

Figyelt kérdés

Sajnos sikerült kimosnom 40 fokon 700-as fordulaton, mosópor+öblítővel, ahogy kell.

Farmer órazsebében volt, de a gépből már magában vettem ki.

Nagyon fontos pótolhatatlan adatok voltak rajta. Szárad, pár napig biztos nem dugom be.

Járt már valaki így? Rajta maradtak az adatok?


2016. szept. 10. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelen!


Én a 8 gigás Kingstont hagytam a farmerom zsebében amin csak zenék voltak, hogy a kocsiba tudjak valamit hallgatni a híreken kívül, hagytam 2 napig száradni aztán azóta is használom... kb 1 hete meg win telepítőként használom, kifogástalanul megy, problémák és lassulások nélkül.

2016. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha tényleg fontos, szerintem keress fel egy adatmentő céget. Pl a Kürt a honlapján azt irja, hogy ingyenes az állapot felmérés. Ha semmi baja nincs, semmit nem vesztesz, viszont ha baja van, lehet jobbak az esélyeid a helyreállitásra ha te ne mdugod be gépbe. Ebben az esetben - náluk - nettó 50-150 ezer körüli összegre számithatsz.
2016. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rakd egy pohár rizsbe a rizs vízmegkötő. Egyébként a pendriveok nagyon jól bírják az ilyen tortúrát.
2016. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Testvérem talált a parkolóban egy széttört burkolatú pendrive ot, mutatta is nekem néztük tök király. Aztán olyan ügyes voltam, hogy az ott lévő felmosó vödörbe bele ejtettem ami természetesen tele volt vízzel. Kivettem fél óra múlva bedugtam és semmi baja azóta se :D
2016. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!