Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Összekötöttem a Dell laptopomat a TV-mel egy VGA-kábellel, de a TV-n nincs hang, csak a gépemen. Utánaolvastam, hogy kell egy hangátalakító kábel külön hozzá, vettem azt is, de a TV-n továbbra sincs hang. Tudja valaki a megoldást esetleg? Win10-es oprendszer van amúgy a gépemen.

2016. szept. 14. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Látom nem vagy otthonos ezekben a dolgokban.

A VGA-kábel nem szállít hangot!

Használj hdmi-t vagy külön jack vezetéket.

2016. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Olvashatod, hogy van jack-dugós hangátalakítóm, és együttesen próbáltam használni a VGA-kábellel. Mellesleg, a gépemen nincs HDMI-bemenet, csak VGA-s.

2016. szept. 16. 07:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

1. A kérdésed alapján azt szűrtem le hogy te vga-hoz használod. "hangátalakító kábel"

Megtévesztő a hangátalakító része mert ezen alapesetben nincs mit átalakítani.


2. Biztosodj meg hogy hova dugtad be a hangot. A hang bemenetbe és nem a hang kimenetbe. Beállításokban nézd meg mi az alapértelmezett bemenet.

Nekem egy lg smart 4k- tévém van és nem fogad el külön hdmi képet plus jack hangot mert csak eggy bemenetet tud használni. ha van a tv-n hdmi bemenet nézzél vga+jack->hdmi átalakítót ebayon kb 1500-2500Ft boltokban 3000-4000Ft.

2016. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. szept. 17. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!