Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv. Mi a véleményetek erről...

Üdv. Mi a véleményetek erről a fulesrol? Astro a 50 wireless surround

Figyelt kérdés
Manowart cseréltem erre csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ebben konkrétan mennyi hangszóró található? Mi a különbség a stereo 7.1 és a surround 7.1 között?

2016. dec. 6. 14:26
1 2
 11/12 Balla Dani válasza:
Szia.Én is fejhallgató vásárlás előtt vagyok.Nagyon jó az asus strix 7.1 vezetéknélküli is és a vezetékes is 40.000 és 60.000 forint.A logitech g933 is nagyon jó 80.000 forint.A razer mano'war is 7.1 vezetéknélküli 50.00 forint.És nem szabad elfelejteni hogy,az asusnak tényleg true 7.1e van azaz annyi hangszórója van amennyi kell a 7.1 előállításához.Ha az én véleményem számít akkor az asus strix.És amúgy egyikneksem késik semennyit a hang a vezetéknélküliség miatt.Ha még mindig eladó az astro a 50 érdekelne.
2016. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Persze eladó. :) Azóta vettem strixet :D
2017. márc. 3. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!