Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy tápegséget és...

Vettem egy tápegséget és tapasztalok némi problémát?

Figyelt kérdés

Sziasztok vettem a héten egy Chieftec gps a8-at (500W) hogy elfutassa ezt a configot:

intel 2magos

8giga ram

gt 730

A legnagyobb terhelést amit kapott az hogy loloztam rajta.Bekötésnél nem voltak problémák le is földeltem magam, elsőre elindult a gép. csal egy ledet nem kötöttem be azt elfelejtettem. Na de amikor loloztam akkor egy pillanatra feketére váltott a kép. Majd a lol kliensbe is fekete foltok jelentek meg. Ezek csak egyszer jelentkeztek eddig. (csütörtökön szereltem be a tápot 12.08-án.)Majd mai napon (12.10) alvó módba tettem és amint pár órával később vissza akartam kapcsolni nem kapott áramot se a monitor se az egér,billentyűzet. Az egér fel-fel villant de semmi lekapcsoltam hátul a tápot és vissza azóta jó. Szerintetek tényleg a tápegységgel van a baj? Vagy ha tudtok valami használható segitséget irjátok le , valamint élhetek e a visszavásárlási lehetőségemmel vagy a garanciával? és hogyan? (nem értek hoozzá sajnos) smartshop.hu

(17f)

Előre is köszönöm kedves válaszotokat!



2016. dec. 10. 15:22
 1/1 Zzzoli ***** válasza:
Nem a táp, lehet csak simán a szoftver, egy Windows újratelepítés megoldja.
2016. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!