Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha külföldre költözök, érdemes...

Ha külföldre költözök, érdemes előtte még itthon laptopot vennem? Vagy majd csak kint?

Figyelt kérdés

Nem az árak miatt, hanem pl. ha szervizelik kint, stb.

A munkámhoz is kellene, mert ahhoz is használom a laptopom.


Meg kellene a magyar billentyűzet-kiosztás, stb.



2016. dec. 27. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyar billentyűzettel csak itthon fogsz kapni, keress olyan laptopot, ami világgaranciás, tehát külföldön is tudod szervizeltetni, függetlenül attól, hogy hol vetted.


Lehet külön kell hozzá megvenni plusz pénzért.

2016. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
A billentyűk teljesen lényegtelenek, azok csak gombok...
2016. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BM-Striker ***** válasza:

#2


Ez nem igaz, ha nem vakon gépelsz, akkor elég macerás egy angol billentyűzetes gépen magyar kiosztásra kapcsolva gépelni.


Lehet használni külső billentyűzetet ,de akkor a hordozhatóság csorbul, és helyzet miden egyes további külső kiegészítővel romlik.


Emiatt fontos, hogy a notebook mire alkalmas önmagában.

2016. dec. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb egy angol/német billentyűzetet magyar kiosztással használni, mint fordítva. De egyébként ahogy én tudom ~20 ezerért amúgy is ki lehet cseréltetni, tehát ez egy üzleti notebooknál nem egy hatalmas összeg.
2016. dec. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy lenovo yoga bookot annak virtuális a billentyűzete, odakint meg tudod fizetni de tudsz rá magyar kiosztást tolni
2016. dec. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!