Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy régi 100 gigás formatált...

Egy régi 100 gigás formatált s azóta használt winyón milyen áron állítják vissza a régi adatokat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 13:59
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
nincs védve ettől a winyó?
2017. jan. 19. 19:15
 12/46 anonim ***** válasza:

Nincs. Viszont elképesztően durva mágneses tér kell ahhoz, hogy adatok sérüljenek.


[link]


Az idő sem gond igazán:

[link]



Viszont, ahogy már írtam, felesleges a okoskodni, használható anyagot nem kapsz már vissza.

2017. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 Alex Fly ***** válasza:

@WasSmith: Az adatok viszonylag biztonságban vannak, nem is arról van szó.

Arról az adatról beszélek, ami már felül lett írva. Ezeket is jó esetben vissza lehet nyerni különféle trükkökkel -ez az, amit pl. a Kürt is csinál. De az esélye az idővel csökken.

2017. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Seriously? Pont ezt szajkózom én is....
2017. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
az esély idővel csökken, de ezzel párhuzamosan a technológiák fejlődnek.
2017. jan. 19. 21:55
 16/46 A kérdező kommentje:

A szemünk előtt fejlődik a technológia.

Láthattuk WasSmith írásait. Napközben ez még teljességgel lehetetlen volt most pedig estére meg már azt szajkózza, hogy idővel az esélye csökken.

Fenomenális gyors fejlődésnek voltunk tanúi, láthattuk, hogy a puszta lehetetlenből órák alatt csak ideális és kevésbé ideális helyzetek lettek.

2017. jan. 19. 22:01
 17/46 A kérdező kommentje:

"@WasSmith: Az adatok viszonylag biztonságban vannak, nem is arról van szó.

Arról az adatról beszélek, ami már felül lett írva. Ezeket is jó esetben vissza lehet nyerni különféle trükkökkel -ez az, amit pl. a Kürt is csinál. De az esélye az idővel csökken.


A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.

# 13/18 Időpont ma 21:47 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?

WasSmith nevű felhasználó válasza:


Seriously? Pont ezt szajkózom én is...."

2017. jan. 19. 22:09
 18/46 anonim ***** válasza:
Ezzel mit is bizonyítottál? Az adatok visszanyerésének esélye csökken. Linkeltem is egy hozzávetőleges számítást. A maradék baromságot pedig ignoráltam. Amit felülírtál, nem lesz meg.
2017. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Attól, hogy a félműveltséged s a mélyebb fizikai ismereteid hiánya miatt valamit nem tudsz s így elképzelni se tudsz, még létezhet. A mai internetes világban nem nagy cucc utána nézni, de elismerem, kényelmesebb tagadni.
2017. jan. 19. 22:37
 20/46 anonim ***** válasza:
Nyilván.
2017. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!