Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy régi 100 gigás formatált...

Egy régi 100 gigás formatált s azóta használt winyón milyen áron állítják vissza a régi adatokat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 13:59
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Egy vmit nem értek kedves kérdező. A mai internetes világban te is utána nézhettél volna ezeknek a dolgoknak, nem nagy cucc. Ha ennyire tisztában vagy a dolgokkal, akkor miért ide írkálsz és szólsz meg olyanokat, akik helyetted dolgoztak... Egyébként is előrébb lettél volna, ha ezt a kérdést egy erre szakosodott cégnek írod meg e-mailben és kérsz egy árajánlatot.
2017. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Az nem helyettem dolgozás ha valaki közli hogy lehetetlen s becsmérlő hangnembe vált át. Ez azért van mert az illető hozzá nem értő s a hozzá nem értése miatt sok becsmérlés érte s így próbál kompenzálni. Amúgy meg én előbbre tartom a beszélgetést emberekkel mint a google robotokkal. Már csak azért is mert egy ember tudhat olyan cégről aki kedvezőbben dolgozik. Ezt egy másik cég nem fogja nekem elárulni, s a google maga is a fizetett hirdetéseket részesíti előnyben. Oké hogy sokan mégis a robotokkal való párbeszédet preferálják, de semmi akadálya annak, hogy ők viszont ezt tegyék. Persze én se olyan emberekkel szeretek kommunikálni amilyenről az elején írtam.
2017. jan. 20. 12:20
 23/46 anonim ***** válasza:
Jó, de megfigyelted, hogy itt többen mondják, hogy egyáltalán nem lehet, vagy egyre kevesebb az esélye, vagy írás után nem lehet, és te mindenkinek ellentmondasz? Ergo ez nem beszélgetés, hanem érvek nélküli vitaprovokálás. Nem hallgatsz másra, nem mérlegelsz, darálod a nézőpontodat olyan embereknek, akik múltbeli tapasztalatukból fakadóan tudnak rávilágítani a lehetséges jövőre. Nyilván ők sem jövőbelátóak, ezért marad a tipp, ami viszont nagy valószínűséggel be is következik. A cáfolatod csupán fikció és a bizonytalanra épít, és rosszul esik neked, ha valaki ettől idegösszeroppanást kap, ráadásul elkezdesz személyeskedni, mert szakmailag te magad vajmi kevés vagy azokkal szemben, akiket cserébe leszólsz. Szerinted helyénvaló ez így?
2017. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Csak egyetlen egy ember mondja hogy nem lehet neki azonban kisfiamozásra stb. van szüksége a véleménye megerősitésére ami az ingatak mivoltát erősiti meg.

Azt hogy nem 100% azt én is tudom azon egyszerű oknál fogva hogy semmi se száz százalék ebben a világban, kivéve a perpetum mobile hatásfokát.

Ráadásul a kérdés nem arról szól, hogy van e vagy sem, vagy hogy 100%-ban sikerül e vagy sem, hanem hogy kb. mennyi az ára. ha az neked vita provokálás ha a normál hangvételre képes embereknek szintén normál hangvételben elmondom a saját véleményemet azt csak sajnálni tudom. Van akit nem zavar ha van az ő véleményével ellentétes vélemény is, képes ezt kezelni. S az emlitett beszélgetéseket inkább vele érdemes folytatni. Ezért nem nagyon irtam az első hozzászólónak. Hiba is volt etetni mikor nem hagyta abba a trollkodást.


Az hogy szakmainak nevezed azt aki hibás véleményt mond meglehetősen fura. A többség ép azt írta hogy ez lehetséges nem pedig teljességgel lehetetten Az meg még furcsább ha attól félted a személyeskedő hozzászólót hogy majd idegösszeroppanást kap ha a személyeskedésére személyeskedés a válasz. Nem lenne egyszerübb ha ő maga nem kisfiamozással próbálná megerősiteni a törékeny véleményét s ha idegöszeroppanás határára kerül ellemvélemények lététől akkor inkább orvost keresne fel? Mi lesz vele a való élettől, ha már itt a gyakorin is pillanatok alatt kisfiamozásba kezd majd idegileg is összeroppan attól ha kiderül, hogy amit lehetetlennek hisz mégis lehetséges?


Nem, nem helyénvaló ha ilyen törékeny instabil lelki alkat a neten próbál kompenzálni orvosi kezelés helyett olyan kérdésekben amire magát a választ nem is adja meg hanem csak a lehetetlenségét bizonygatja annak ellenére hogy párbeszéd folyik arról, hogy lehetséges.


Csakhogy nekem nincs arra befolyásom hogy az illető még az idegösszeroppanása elött felkeres orvost vagy sem s azt se tartom valószinünek hogy annak a tanácsát fogadja el, akit ujra meg ujra a kora ismerete nélkül le kell kisfiamoznia ahhoz hogy kicsit jobban és többnek érezze magát

2017. jan. 20. 12:51
 25/46 anonim ***** válasza:
Nézd a lehetőség egy (többszörösen) felülírt fájlrendszer esetében annyiban merül ki, mintha egy présgépből vennék ki a lemezed és arról próbálnák meg visszaállítani az adatokat. Erre írtam, hogy laboratóriumi körülmények között is kétséges. Nyilván ez qrva drága, valószínű erre utalt #2 is. Mindenki más, aki a lehetőséget nem zárta ki, az a felülírásoktól teszi az egész kimenetelét függővé. Aki meg azt mondja, hogy lehetetlen, annak a hagyományos módszereket alapul véve van igaza. Egy átlagfelhasználó módszerei és eszközei nem elégségesek ehhez. Ha neked 100 fénykép visszaállítása megér 2 millió forintot, akkor persze lehetséges, de ennyiért összerakom neked én is pixelekből, csak mondd el, mi volt rajtuk :D
2017. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Ez mind igaz csak nem értem mire jó ha valaki kisfiamozik s egyéb lekezelő megnyilvánulást tesz ahelyett hogy magára a kérdésre válaszolna. Én is tudom, hogy hagyományos módszerekkel nem lehet visszanyerni nem is az volt a kérdés hogy hagyományos módszerekkel vissza lehet e nyerni hanem az, hogy mennyi az ára azoknak a módszereknek amikkel vissza lehet nyerni. Jó vicc hogy diletánsnak nebeztek azért mert azokról a módszerekről kérdezek amikkel lehetségesek, s azért neveztek dilettánsnak mert vannak olyan módszerek amikkel lehetséges és idegösszeroppanást kaptok, ha arról tájékoztatlak benneteket, hogy nem az a kérdés hogy lehetséges e olyan módszerekkel visszaállítani amikkel nem lehetséges.

De a részemről befejeztem a troll etetést. Aki a kérdésre válaszol, azzal beszélgetek, aki továbbra is azt bizonygatja hogy nem lehetséges az ami lehetetten és dilettáns az aki annak az áráról érdeklődik ami lehetséges azt meg max. sajnálni tudom.

2017. jan. 20. 13:29
 27/46 A kérdező kommentje:

Mellékesen megjegyzem, hogy egy véletlenül formatált s azóta nem használt wincseszter helyreállítását otthon is meg lehet csinálni.

De nem ilyen esetről szólt a kérdés.

2017. jan. 20. 13:32
 28/46 anonim ***** válasza:

"Mellékesen megjegyzem, hogy egy véletlenül formatált s azóta nem használt wincseszter helyreállítását otthon is meg lehet csinálni."


Ez azért fájdalmas, hogy itt tartunk. Többségünk ezt már DOS korszakban megcsinálta 20 évvel ezelőtt.

2017. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
na de érthető aki szerint egy többszörösen felülírt wincsesztert laboratóriumban sem lehet visszaállítani s a hackerek pótcselekvésből vagy poénból írják újra hétszer a winyóikat,azoknak az a csúcs ami 20 éve volt egy átlagosan képzett szakembernél az átlag.
2017. jan. 20. 13:55
 30/46 A kérdező kommentje:
lehet hogy azért kapott idegösszeroppanást mert rádöbbent hogy jelenleg ötször annyi pedofil kép van a gépén mint amennyi ráfér:)))
2017. jan. 20. 13:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!