Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy régi 100 gigás formatált...

Egy régi 100 gigás formatált s azóta használt winyón milyen áron állítják vissza a régi adatokat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 13:59
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Jól látom, hogy megint befeszültél? Ne írj idegből, abból biztos nem jössz ki jól. Csak szelíden!
2017. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
jaj micsoda tragédia az ha valaki itt befeszülten ír, s milyen tragikusan rosszul jöhet ki belőle. ennél már csak az a nagyobb tragédia ha valaki abban ha tájékoztatják hogy nem sikerült értelmeznie a kérdést a tájékoztató befeszülését látja.
2017. jan. 20. 14:27
 43/46 anonim ***** válasza:

"az a kérdés, hogy ilyen műveleteknek mennyi az ára"

Oké. A helyreállítási kísérlet a művelet sikerességétől függetlenül br. 12.600.- Ft/óra.

- FAT fájlrendszer esetén, a rendkívül népszerű, éves FAT-napok keretén belül leadott rendelések 16%, illetve 32%-os árengedménnyel történnek!

- NTFS fájlrendszernél minden kedden véletlenszerűen bónusz írási attribútumot osztunk ki!

- 1in2! 100GB-ot meg nem haladó lemezek esetén 50-50%-os Raid0 kötetet adunk vissza!


Így? Vagy feltételezted, hogy helyetted valaki céget keres, és egy még nem létező problémára létező árajánlatot kér? :D

2017. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

ez egy létező probléma s vannak rá árak. azt feltételezem, hogy ha lesz olyan aki tudja, megirja.


természetesen azt is feltételeztem, hogy lesz olyan aki leirja hogy nem 100% hogy sikerül.

azt nem feltételeztmk, hogy valaki azt irja le, hogy ha egy normál wincseszterre elmentünk egy fáljt akkor nem 100% hogy valaha viszontlátjuk. ezt a várakozásomnak megfelelően senki se irta le, ennek ellenére viszont igaz.


azt se feltételeztem, hogy külön le kell irnom, hogy attól várok választ aki tudja a választ s nem attól aki nem tudja.


ez a hitem azonban tévhitnek bizonyult igy most leirom: a választ attól várom, aki tudja és nem attól aki nem tudja. természetesen lehet találgatni, tippeket adni homályos "drága" megfogalmazást adni, konkrétabb közelitésként milliós nagyságrendet adni.

továbbá személyeskedni is lehet.

személyeskedéssért cserébe jó kép vágását elvárni viszont nem lehet.

személyeskedésre kapott válasz személyeskedés miatt idegösszeroppanást kapni megintcsak lehet.

2017. jan. 20. 14:59
 45/46 A kérdező kommentje:

"Ha neked 100 fénykép visszaállítása megér 2 millió forintot, akkor persze lehetséges, de ennyiért összerakom neked én is pixelekből, csak mondd el, mi volt rajtuk :D"


száz fénykép egy 100 gigás winyón. fényképenként 1 giga...

nem tudom mi lehet olyan fotósorozat ami ekkora méretben/felbontásban kellett, hogy készüljön, de igencsak lehetséges hogy megérne 2 milliót.

2017. jan. 20. 15:05
 46/46 A kérdező kommentje:
a lényeg hogy elég szomoru, hogy a kérdést nem értik meg, majd mindenféle más kérdésekre válaszolnak nyilvánvaló alap dolgokat, általánoságokat minősithetettlen hangnemben, becsmérelve majd panaszkodnak mikor valaki elmagyarázza hogy nem ez volt a kérdés, ugyanakkor be kell látni azt is hogy ez itt általános, de mivel szoktak a kérdésre választ tudó emberek is válaszolni nem teljesen reménytelen próbálkozás a kérdések feltevése.
2017. jan. 20. 16:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!