Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy régi 100 gigás formatált...

Egy régi 100 gigás formatált s azóta használt winyón milyen áron állítják vissza a régi adatokat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 13:59
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Nem, félrevered a harangot. A 20 év nem azt jelenti, hogy ragaszkodik a 20 éves technológiákhoz, hanem, hogy 20 év tapasztalat áll a háta mögött, tehát azért minimális hitelt lehet adni a szavának. Két eset lehetséges, elhiszed, vagy koppansz. Ha koppansz, mint egykor mi magunk is számtalanszor, akkor utána hiszed el :D

"Hackerekkel" szerintem ne dobálózz, az már rég nem jokerduma, ráadásul valószínű soha nem is foglalkoztak azzal, hogy lehalt vinyók adatait mentsék célirányosan.

2017. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

:)))))))

Nem, a hackerek nem adatmentéssel hanem a rájuk terhelő adatok megsemmisítésével foglalkoznak. - célirányosan, és érthető módon igencsak szakszerűen. Nem azért foglalkoznak ezzel a témával, hogy még aznap elkapják őket.

Nagyon látszik, hogy fogalmad sincs az egészről.


Az oké, hogy 20 év tapasztalata van, de nem sokat ér ez a 20 év tapasztalat ha csak azzal van tisztában ami 20 éve általános volt. Azt pedig ami 20 éve még gyerekcipőben járt ma pedig lehetségessé vált, lehetetlennek hiszi s 20 évvel ezelőtt általános témák lehetséges mivoltjával valamint személyeskedéssel próbálja igazolni a lehetetlenségét.

2017. jan. 20. 14:11
 33/46 anonim ***** válasza:

Valóban nincs sok fogalmam a hackerekről.

De valójában arról sincs, hogy minek írogatok én neked ide :D

Beszéljünk a hüvelygombáról, többre megyünk. Arról legalább tényleg nincs fogalmam :D

2017. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem hiszem, hogy koppanni fogok attól ha elhiszek bármit bárkinek itt a gyakorin mert egyesek hitével ellentétben nem kizárólagosan és kontrolálatlanul innen szerzem az információkat, még akkor se ha sokan ebben akarnak hinni, hogy így érezhessék jobbnak magukat annál aminek a képzeletükben engem felépítettek.
2017. jan. 20. 14:16
 35/46 A kérdező kommentje:
Jobb lett volna ha valóban a kérdésre válaszolsz. De mivel a választ nem tudod mellébeszélsz. Hogy minek, az a számomra is rejtély. Van szerintem hüvelygombás kérdés, ott lenne értelme arról beszélned.
2017. jan. 20. 14:17
 36/46 A kérdező kommentje:
Ja hogy nincs fogalmad róla. Akkor elmondom én neked szívesen, hogy néz ki a hüvelygomba. Ugyanúgy mint a makk gombád. Csak annyi a különbség, hogy az előbbi máshol van.
2017. jan. 20. 14:18
 37/46 anonim ***** válasza:

#3 és #7-es választ írtam, de mivel - ellentétben veled - nálam nem ragadt be a lemez, nem fogom ismételgetni magam.

De már a "számoljak el 20-ig, mielőtt megszólalok" fázisban vagy nálam is, úgyhogy semmi okod csodálkozni, hogy a makacsságoddal és a személyeskedéseddel kihúzod a legtürelmesebb embernél is a gyufát.

2017. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
a lényeg hogy választ nem adtál. hanem irkáltál mindenféle olyasmit amit én is tudok. de azért hajrá az elakadt lemezedhez.
2017. jan. 20. 14:22
 39/46 anonim ***** válasza:

"Ugyanúgy mint a makk gombád."

Azt benézted még így közelről is. De nem kéne mindenki előtt lejáratni magad :D

2017. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
még mindig nem érted meg hogy nem az volt a kérdés hogy 100%-hogy visszaállítható e valami egy olyan világban ahol alaptörvény hogy semmi se 100%-os hanem az a kérdés, hogy ilyen műveleteknek mennyi az ára. de nem baj irkálj csak le nyugodtan alaptörvényszerüségeket s akadj ki nyugodtan ha tájékoztatlak, hogy nem az a kérdés.
2017. jan. 20. 14:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!