Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy Acer aspire 5750G...

Zsomby2007 kérdése:

Adott egy Acer aspire 5750G most volt tisztitáson mégis 85-89 (aida 64) fokon van a proci nem csak akkor amikor felhuzza magát 2.5GHz re hanem amikor lekorlatozom 2GHz re mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mintha azt tapasztalnam hogy a venti nem porog eléggé. szervízben mégis azt mondták rendben van a hütése. Ja és játék alatt tapasztalom de ezt csinálja max es kozepes grafikával is
2017. jan. 27. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Játék alatt persze, hogy felmelegedhet ennyire.

Főleg ha erőigényes játékokat futtatsz integrált grafikával.

Rakj egy könyvet vagy valamit a laptop alá, hogy az alja is szellőzzön rendesen.

Ha továbbra is fennáll a probléma, akkor vagy nem tisztították ki rendesen, vagy cserélni kell a pasztát a proci és hűtőborda között, vagy valóban gyengén muzsikál a venti és meg kell nézetni.

2017. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használok hütő padot is ezért nem értem bár az alján alig van szellőző nyilás a pad sokat nem segit. lehet hogy a venti van el állitva bioszban? csak mert használtan vettem kézből
2017. jan. 27. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg mutatja-e és lehet is állítani, vagy gyári beállításokra visszatenni.

Ahogy írtam korábban nem árt a hőelvezető pasztát cserélni (szerintem nagy az esély rá, hogy ez lesz a bibi), meg megnézetni a ventit. Más ötletem nincs.

2017. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Acerem van, 5755-ös, és ugyanez a problémám, pedig már hőpaszta is lett cserélve meg ki is lett takaríttatva. (meg nekem is van külső hűtőm) Semmi se segített rajta, szerintem egyszerűen nem jó a hűtés ezekben a laptopokban.
2017. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már en is mindnent megprobáltam... Most azt probálom kitalálni hogy bio-ban nem lehetne valami turbo opciót adni a ventinek?
2017. jan. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!