Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék wifit, és lan...

Szeretnék wifit, és lan kapcsolatot kombinálni, de sajnos nem megy. Hogy lehetséges ez? Hozzáértők válaszát várom, mivel nem egyszerű a történet.

Figyelt kérdés

Nos a dolog ott kezdődik hogy van 1 előfizetésem a UPC hez, amihez adnak Wi-Free-t, és gondoltam okosban megoldom, hogy kicsit megdobjam a torrent sebességét.

Tegyük félre a sallangot, amit az oldalukon leírnak.

Ami működik: Ha telefont összerakom géppel(a telefon wi-free hálózatra csatlakozik!) kábelen keresztül(usb) a windows 10 em lát 2 lan kapcsolatot. Ilyenkor a torrent gond nélkül megy, megnövelt (!!!) sebességgel, mivel ugye p2p alkalmazásról beszélünk. A problémám ott kezdődik, hogy a Wifi sticket (a 3. eszközt amin netet akarok behozni a gépre) a gép lekezeli, és vagy az lesz a prioritásos hálózatom, vagy nem használja abszolút. Hogy tudom az elérni, hogy a windows minden hálózatot kezeljen úgy mint az lan rendszernél? Mielőtt jönnek olyan segítő jellegű válaszok, hogy ezt nem támogat azt nem támogat, azok kérem kíméljenek, mivel amit leírtam az megvalósítható egész biztos. csak annyit kéne tennem hogy a wifi stick prioritását a lan prioritásával teszem egyenlővé, és minden hálózatot pörgetne a gép.

Van 1 bizonyos Speedify nevű program, az ugyan ezt csinálja csak persze delláér. Remélem jó kis fejtörőt adtam :D



2017. márc. 22. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem RT N66U routerem van és ott a kettős wan-nál van terhelés elosztás, ill van A vagy B prioritás, én ennyibe tudtam hozzászólni. [link]
2017. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a megoldás a windowsban keresendő. Amit kerestem a METRIC néven fut, és ezt kell folyton állítgatni....(sajnos) ha ezt akarod amit én, akkor annyi a dolgod hogy a metrikákat 1 szintre hozod, és a torrent puff felgyorsul. Feltöltésnél ez nem megy, mivel nincs nyitott port Wi-Free-n. Ha mákod van a szomszédod routere engedi ezt :D
2017. márc. 28. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!