Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 routerre össze lehet kapcsol...

2 routerre össze lehet kapcsolni wi-fi-n keresztül, hogy nagyobb legyen a lefedettség?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy van egy TP-LINK TL-WR841N és egy Tenda F303 routerem jelenleg az interneten a TP-LINK van bekötve!

És nem tudom hogy ilyen lehet-e egyáltalán csinálni vagy legalább is a fent felsorolt eszközökkel olyat, hogy pl a Tenda routert bedugtam egy helyiséggel arrébb ahol még van jel és akkor az befogná a TP-LINK wi-fi jelét és akkor ott a Tenda routert is tudna úgy szórni az a netet amit pl az hálózatra kötött router is!


Egyébként nem vagyok informatikus de ha valaki elmagyarázza, hogy hogyan lehetséges ez a feltételezés, akkor meg tudom csinálni ugyan is a jelenlegi hálózatot is én állítottam be a routerek együtt csak ilyet még nem csináltam, de ha lehetséges és valaki leírja akkor valószínűleg még tudom csinálni, persze ha a fent említett 2 router egyáltalán képek-e ilyenekre?



2017. márc. 24. 21:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen arra a power line adapterre gondoltam regebben goltoltam arra, hogy esetleg be lehetne egyet szerezni, de akkor én kb most ugyan azt akarom megcsinálni két routert, de gondolom, hogy akkor az sem lenne olyan stabil vezeték nélküli mint a routerek acess point megoldást mert azt is össze lehet kötni kábellel!

Egyébként akkor már ott van a router avval is meg lehet azt csinálni mint avval a kis hálózatba dugott kis eszközzel egyébként ha már mindenképpen kábellel lenne csak stabil akkor nekem kb olyan 15 m kellene azt nem tudom mennyibe kerülhet azt gondolnám nem olyan sokba!

2017. márc. 25. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!