Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik MacBook-ot érdemes...

Melyik MacBook-ot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

valaki aki ért hozzá, segítsen!!

Szeretnék venni egy laptopot, és leszűkítettem a kört MacBook-ra

(De ha tudtok jobbat azt írjatok!) melyiket érdemes megvennem, illetve, hogy miben különböznek egymástól az alábbiak

MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, Retina MacBook Pro

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2017. ápr. 30. 13:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Cyber hadviselésben akarod használni vagy RTS játékokat akarsz rajta futtatni? Már csak azért, mert a Hadsereg, hadvezetés kategóriában van kérdés! :-)
2017. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

Furcsa kategória.

Nekem 2010-es MB Pro-m van. Egész jól működik még mindig. Ha akarsz játszani, akkor nem ajánlok Mac-et.

2017. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy kell atrakni a kategóriajat:(

filmeket letölteni főként, meg nezni neten keresztül, de nem akarok véletlenül se bekapni egy vírust:( ajánljatok akkor mas fajta gépeket, mindet szívesen fogadom! De akkor valami jóféle virusirtot is.

2017. ápr. 30. 15:24
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Csak a vírusok miatt nincs értelme Macre váltani, normális használat mellett Windows 10-es gépen sem lesz velük soha gondod.
2017. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ertem akkor valami konkrétat tudsz nekem irni? Meg hozza virusirtot.

Ugye mivel sorozatokat meg filmeket neznek online, Es az indavideorol hallottam mar ezt azt

2017. máj. 1. 09:58
 6/22 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem fogsz kapni vírust, ha mindig kiikszeled a reklámot. Mert ez nem vírus csak reklám. Ajánlom töltsd le az adblockot a böngésződbe, vírusírtót meg felejtsd el, csak a laikusoknak van nyugtatóként. Ja és ezzel a logikai menettel ne menny ki az utcára mert el üt egy autó.
2017. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Mért vettem Macbook Air-t:

-van Iphoneom és Ipadem (szikronizálás)

-Szeretem a Mac OS-t

-Vannak olcsóbban ugyan ilyen erős windows gépek, de csak kompromisszumokkal. pl.: műanyag borítás, vastagabb, kevesebb üzem idő stb... Vannak olyan widows gépek amik szinte mindenben ugyan olyan mint az air, de hasonló áruk is van...

-Fémház

-Megbízható

-Nagy üzem idő

-Esztétikailag nagyon szép (Sokan azt mondják, hogy nem számít, de ha napi szinten 2-3 órán át használsz valamit, akkor igen is számít)

-könnyű, könnyen hordozható (Sokat utazok vele)


A a többi macről nem tudok hiteles véleményt írni, mert csak Airem van. Nézz utána a neten.

2017. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
#7: Minden pontoddal egyetértek, kivéve az esztétikát. Napi 10 órát használom a gépemet, és teljesen hidegen hagy, hogy néz ki. Tőlem lehetne rózsaszín is, amíg úgy működik, ahogy akarom.
2017. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#7 vagyok.


Magyarosi Csaba sokat beszél az ilyen dologokról. Belinkelem az egyik videóját, de még rengeteg van. Ő leginkább arról beszél, hogy milyen használni őket a mindennapokban. Ha konkrét hardware összehasonlítás kell akkor az meg fent az interneten, csak rá kell keresned.


https://www.youtube.com/watch?v=0b4yboIGqYg

2017. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#9: Attól a majomtól egy percet sem vagyok hajlandó megnézni. A lényeg, hogy a saját Dellem és a feleségem Lenovoja erősebbek, tovább bírják akkuval, ráadásul ugyanolyan kicsik, könnyűek, mint a céges MacBookom. És még jól is néznek ki, ha valaki esetleg még nem nőtt fel, és az ilyesmire gerjed. Semmi sem indokolja a Mac 2-3X-os árát.
2017. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!