Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik MacBook-ot érdemes...

Melyik MacBook-ot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

valaki aki ért hozzá, segítsen!!

Szeretnék venni egy laptopot, és leszűkítettem a kört MacBook-ra

(De ha tudtok jobbat azt írjatok!) melyiket érdemes megvennem, illetve, hogy miben különböznek egymástól az alábbiak

MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, Retina MacBook Pro

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2017. ápr. 30. 13:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Na mondjuk Magyarósit kár ide hozni. Ő egy applefan, véleményét kár idevetni.
2017. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10# "2-3x ár" ? Mutass nekem egy Macbook Airrel vetekedő laptopot 100-150 ezer között.
2017. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

[link]


Gyakorlatilag a macbook a legolcsóbb az ilyen fajta laptopok közül :D

2017. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

[link]


Látom

2017. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14# Túllépted a keretet, mégis rosszabb processzor és ram van abban a gépben. :) Linux operácios rendszerrel azaz még megkell venned a windowst ami plusz 20 ezer forint.


Ahogy mondtam.... Találsz olcsóbban laptopot, de csak kompromisszumokkal :P

2017. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#14

Jaj...:D haver....

2017. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Na lemaradt :D


Én direkt úgy állítottam be, hogy amit a macbook air tud az legyen a minimum....vagy ugyan ezt tudják vagy jobb legyen.

2017. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem hozzám beszéltek uraim. Nézni kéne a százalékot, utána rinyálni. Én arra válaszoltam hogy a MacBook air az ár/érték bajnok az ultrabookok közül. Én meg jeleztem hogy ez bizony nem igaz. Igen meg kell venni a windows-t ez igaz, de még mindig van 80ezer különbség.


És még MIELŐTT elkezdenétek érveket írni, csak annyit mondok hogy NE a MacBookot vegyétek alapul hanem a felhasználási módot. Hogy mire gondolok?

-Felesleges a 8gb ram, aki komoly gépet akár az olyat vesz.

-Jó hangszóró tök jó, de közelében sincs egy minőségi fülesnek, ergo mindenki azon hallgat zenét.

Tehát az operációs rendszeren kívül (szubjektív!) várom az érveket hogy miért adjak ki 80k-t csak azért hogy világítson az alma logo!

(Persze csak kultúráltan, ahogy én tettem)

Szép napot!

2017. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én a Nemtudom hanyadik válaszra linkeltem az árukeresőt. Ugye arról volt szó , hogy harmad annyiba ugyan olyan vagy jobb mint a macbook és ilyen nincs az adatok alapján. Nyilván elég a 4gb ram stb netezni...de nem erről volt szó.
2017. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy.... Az a lényeg, hogy a Macbookok nagyon jó gépek a saját kategóriájukban.


Azért meg nem kell rinyálni, hogy pár embernek nincs pénze, hogy vegyen vagy nem tetszik neki az OS.

2017. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!