Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeállítottam egy olcsóbb...

Összeállítottam egy olcsóbb gamer PC-t. Szeretnék véleményeket kérni, hogy kompatibilisak-e az alkatrészek, ill. , hogy jól fognak-e menni rajta a játékok. GTX 1050 TI, Intel Core G4560,8GB Ram?

Figyelt kérdés

Teljes konfig:


Intel Core G4560

Nvidia Geforce GTX 1050 TI

Kingston 8GB DDR4 2133MHz HX421C14FB/8

ASRock H110M-HDS

Western Digital Caviar Blue 3.5" 1TB 64MB SATA3 WD10EZEX

Sharkoon VG4-W

Chieftec iARENA 400W [80+] - OEM


GTA 5-öt és hasonló játékokat játszanék full HD felbontásban.



2017. máj. 6. 09:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

9-re válazolva


Tudnál linkelni / mutatni valami bizonyítékot, miszerint a H110 lap Kaby Lake procival 2400-on futtatja a ramot?


Másik, a System Power 8 teljesen jó táp, tudod mit jelent az, hogy egy kondi 85 fokra van hitelesítve, vagy teszem azt 105 fokra?

Zaj, feszültségek, elektromos zaj és hatékonyságban mutass jobbat 13-14k körül, amibe egy 400W-os van, ráadásul 2x 6+2 pin pci-e is rajta van.

2017. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
a kérdezőnek egyébként mire kell a VGA csati? még az 1050ti-ra hoz se kell
2017. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

[link]

Hm, 1x6 pines tápcsati kell hozzá


[link]

Hm, 1x6 pin kell ide is.


[link]

Ide meg nem kell táp csati


És még lehetne sorolni őket.


Amíg nem tudjuk a pontos típust inkább tápcsatlakozóval ellátott tápot ajánlunk.


Annak a jó embernek, aki azt mondogatja megy a 2400MHz egy 6. genes lapban, küldjön már róla videót, mert nekem nem sikerült se BIOS-ban se egyéb módon feltornásznom H110-es lapban, ugyanis nem támogatja. Mellesleg a 3000 stb MHz-es OC ramhoz szorzózármentes processzor ÉS alaplap kell, tehát a Z-s széria (vagy asusnál a maximus pl), sima H110-zel az se megy, mivel az alaplap nem támogatja.

2017. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Legkésőbb kedden felrakom a videót H110 lapról, akkor rövidre zárható a dolog.
2017. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"11" reagálva......

A be quiet tápegységek jó megítélésének alapja, hogy évekig kizárólag jó minőségű FSP belsőt használtak, de sajnos őket is utolérte a spórolás.

A kérdésedre hogy milyen tápot ajánlanék helyette?

XFX xt400 vagy x450pro, Seasonic belső, 5év gyártói garancia.

2017. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Az XT-t nem ismerem, 3év garis, a Pro-450-et ajánlottuk is 1-2 éve, amikor még kapható volt, jelenleg egyik sem található meg az ismert boltok kínálatában.


[link]


Kis csemege, mit is tud a Be Quiet, ami mellesleg nem csak átcímkéz, feltehetően át is tervezi a használt "alapot", hiszen pl. az FSP-APN belső az FSP-ben kevésbé muzsikált, mint pl. a Be Quiet Pure Power 8-ban.

2017. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A be quiet system power tápok bele eddig APN és ARN széria volt, azt el tudom képzelni, hogy mivel nem kis mennyiségben gyártatnak, azért eszközölnek apróbb változtatásokat, de a nyák és a felépítés azonos. A linkelt tesztben szereplő értékekkel nagyjából azonos mérési eredményt fogsz találni a 85+ black APN szériára, nagyon jól vannak szűrve, ez vitathatatlan.

A Be quiet ventilátorai nagyon jók, ez tény, de a csendességük oka a pwm beállításoknak köszönhető, nagyon keveset forognak ezért melegebbek is. Az új XFX széria is szinte leállítja a ventiket alacsony terhelés mellett, én azt furcsállom, hogy ezt más gyártók nem mind alkalmazzák.

A minőségi tápok hatásfoka között 1-5% különbség van, a Be quiet a nevének megfelelően odafigyelt arra, hogy az ő ventilátoruk legyen a lehető legkisebb fordulatszámra hangolva és igazán jó munkát végeztek.

Végezetül egy tápegységet mindig a hírneve fémjelez, pár hónapja nyúltak bele először a HEC belsőbe, majd évek múltával kiderül mennyire megbízható szériát vettek meg.

A seasonic tápegységek legendásan jók, akárcsak a Superflower-ek(lenovo szerver tápegységek nagy részét ők gyártják), gyártanak ők is az oem piacra, de valamiért nem hozzák be Magyarországra.

2017. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szerverben írhattam volna IBM is..... :)
2017. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Múltkor pont erről beszélgettem egy sráccal, hogy az 500w FSP APN csak egy 6 pines PEG tápcsati van 18A max mellet, miközben a Be quiet azonos felépítésű tápjában 22A!!! ágon 2 db 8pines PEG, amit elméletben meg sem tud hajtani. Az FSP HEXA-nál ugyanez a helyzet. A 6 pines csati 75w max , a 8 pines 150w max terhelést kéne bírnia elméletileg.

Válaszul csak annyit mondtam neki, hogy sajnos ez a marketingnek szól, bátrabbak és bíznak benne hogy a vevők megkérdezik mit kell venniük mielőtt h..ét csinálnak magukból. 20-22A 12v kimenetre nem raknék rá soha 2db 6pines PEG csatlakozót(8 pines meg pláne),mert az közel 100% terhelés, amit lehet hogy egy ideig elvisel, de tartósan, főleg 7/24-ben finoman szólva kockázatos.

2017. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

H110 lap g4560 auto beállításon 2400mhz ram frekvencia

[link]

2017. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!