Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core 2 Quad Q9400...

Intel Core 2 Quad Q9400 processzor kompatibilis AMD DDR2 RAM 2GB 667mhz rammal?

Figyelt kérdés
Alaplap:fujitsu siemens d2811-a1

2017. júl. 13. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Az is tud ddr2-t tudtommal

Nézd meg az alaplap támogatottsági listáján, mert az lehet hogy ddr3

2017. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Az alaplapba belemegy úgyhogy jó lesz

2017. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

LGA 775 foglalattal rendelkező alaplapoknál (!) nincs köze a processzornak a RAM kompatibilitáshoz. A memóriavezérlő az úgynevezett északi-hídban található meg. Tehát az alaplapon (illetve a chipseten) múlik, hogy milyen memóriákat támogat.


Jelen esetben ezzel az alaplappal működni fog a DDR2 667MHz RAM és a C2Q Q9400 processzor.

2017. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából csak abban nem voltam biztos, hogy ugye a processzor intel, viszont a memória AMD,hogy a kettő együtt passzol e. Egyébként az alaplap DDR2 667 illetve 800 MHz ramokat kezel.
2017. júl. 13. 13:56
 5/5 Komplikato ***** válasza:
Létezik olyan DDR2 ram, ami csak AMD procival megy és csak azzal, de ez jelezve is van rajta. Na az nem fog menni mással. Cserébe olcsóbb valamivel. Ha nem ilyenről van szó, akkor nem értem a szövegben mit keres egyáltalán az AMD?
2017. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!