Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem megy a monitor. Áttettem...

Nem megy a monitor. Áttettem a laptopomra az asztali gépről és mire vissza raktam csak no video input. A géppel van a gond az biztos mert mind a 2 monitor a gépembe működik de a pc-ben meg nem egyik sem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 09:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és a gép pedig bekapcsol csak a monitoroknak no video input.
2017. júl. 29. 09:14
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat!! No Signal
2017. júl. 29. 09:26
 3/13 ThodEE GoD ***** válasza:
Mostani procikban van integrált VGA (IGP v APU) és közben betesszük melléjük a direktVGAt, a BIOSban pedig beragad néha hogy melyik kimenet legyen használva, szóval ha van az alaplapodon is monitor csatlakozás akkor dugd rá oda is és a BIOSba belépve tedd át a másik kimenetre, ha nincs a lapodon kimenet akkor lehet VGA - memóra - proci stb hiba.
2017. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez egy régi quad core.
2017. júl. 29. 09:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Megdöglött a VGA.
2017. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ThodEE GoD ***** válasza:
Ha több ram modul van benne akkor csak egyet hagyj benne ha úgyse akkor egy másikkal is nézd meg, ha úgyse akkor másik vga-val aztán másik táppal, ha nem volt komoly tuning akkor a proci és az alaplap ritkán szokta megadni magát, háttértárolókat húzd le az se zavarjon be
2017. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Meg tudnád mondani vagy be linkelni hogy mi is az a vga?

Mert ha integrált akkor gondolom nem nagyon tudom cserélgetni

2017. júl. 29. 09:35
 8/13 ThodEE GoD ***** válasza:

vga = videókártya

Alapesetben a cserélhetőt dedikált vga-t értjük alatta,

a C2D procikban még nem volt integrált, ha van integráltad akkor az az alaplapon van és az alaplappal együtt cserélhető, amire mi gondolunk az a PCIE x16 sinbe van dugva és cserélhető

pl: [link]

2017. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Figyu megmozgattam a ramokat de most meg csak csipog ez a szar. Már kezdem felkapni a vizet.
2017. júl. 29. 09:45
 10/13 A kérdező kommentje:
Elvileg akkor nem érzékeli a ramot nem?
2017. júl. 29. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!