Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem megy a monitor. Áttettem...

Nem megy a monitor. Áttettem a laptopomra az asztali gépről és mire vissza raktam csak no video input. A géppel van a gond az biztos mert mind a 2 monitor a gépembe működik de a pc-ben meg nem egyik sem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 09:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na jó már nem csipog de fura hangot hallok onnan bentről. Ha a winchester vagy mi a rák döglött be akkor mutatnia kéne a monitornak valamit? Csak mert olyan fura hangot hallok afelől és ha nem tud mozogni esetlek vmi miatt a cucc asszem valami olyasmi hogy belekarcol akkor bszhatom ugye?
2017. júl. 29. 09:50
 12/13 ThodEE GoD ***** válasza:
Igen ha a vinyónak van baja, attól lenne kép, azért mondtam hogy addig nyugodtan le húzhatod hogy ne is zavarjon ;)
2017. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindegy mostmár majd inkább szakember megnézi. Nem bszakodok vele nem nagyon értek hozzá. Megpróbálgattam amit mondtál semmi változás úgyhogy lehet az lesz amit mondtál hogy a vga rossz. Azért köszi. :)
2017. júl. 29. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!