Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Winchestert érdemes...

Melyik Winchestert érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

(1) Seagate Barracuda


(2) Samsung SpinPoint


(3) Hitachi Deskstar


(4) Western Digital


2010. máj. 24. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
WD vagy Samsung.
2010. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na a vagy a Seagate Barracuda.Vagy a Western Digital.Samsungot nem szabad venni.A maxtor és a samsung a lehető leg ocsmányabb.Van egy samsungja haveromnak 22nap van benne 60%-os kondícióval.Van egy leptop másik haveromnak az pedig 60 nap után halt meg.Nekem pedig van egy seagate 250GB vinyóm most van benne 152 nap 100%-os kondícióval.Nagy baklövés lenne egy samsungot venni.Írd be a google-ba. Tessék itt egy rossz szamsung egy másik leptopról.
2010. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt a link. [link]
2010. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hálózati háttértárolót építettem 5 db Samsung Story-ból és szerintem kifejezetten minőségiek. Anno volt egy 1Tb-os Hitachi-m, semmi gond nem volt vele, azóta új tulajdonosa van. A WD meg egyértelműen jó, bár nekem egy MyBook ment tönkre fél hónap alatt. Ritka kivételt sikerült kifogni. Márkájánál fogva, minden egyes terméket degradálni mondjuk együgyű dolog ám, kedves előző.
2010. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyjabol a legjobb Hdd markak, en eddig Seagatet vagy WD-t hasznaltam( jelenleg WD). En a helyedben a Seagatet vennem, esetleg a WD-t.
2010. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. máj. 24. 16:45
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor Seagate Barracuda-nál maradok

THX All.

2010. máj. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!