Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Áramszünetből adódó videókárty...

Áramszünetből adódó videókártya meghibásodás esetén vállal garanciát a pcx?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben az eladó nem vállal garanciát, max akkor cserélik ki, ha jófejek, vagy ha nem mondod meg nekik hogy mi történ, csak szimplán azt mondod hogy elromlott. Akkor sem biztos.

Viszont van olyan biztosító, ami fizeti az ilyen tipusú károkat, a saját biztosítótoknál érdeklődnék, ha értékes volt a kártya.

2017. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Áramszünettől nem megy tönkre a kártya.
2017. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hominida ***** válasza:
Tönkremegy az, ha nem egyetlen pillanat alatt megy el, hanem szakadozva, vagy abba is belehalhat az elektronika, amikor az áram visszajön. (Bár addigra a gépnek már rég áramtalanításig kikapcsolt állapotban kellene lennie.) Nem valószínű, hogy a bolt fizetne.
2017. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megbízható, normális minőségű tápod van, a kellő védelmekkel ellátva, ilyen nem fog megtörténni. Ha mégis, az user error.
2017. aug. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A garanciáztatás sikeres volt, csere kártyát kaptam
2017. szept. 9. 09:16
 6/6 A kérdező kommentje:
tanultam az esetből tápot cseréltem. Remélem nem fordul elő ilyen többet.
2017. szept. 9. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!