Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem lehet játszani a PC-men,...

Nem lehet játszani a PC-men, Na ezt a rejtélyt oldja meg valaki?

Figyelt kérdés

Szinte az összes játék telepítése közben (játéktól függ, 20,50% nál stb.) előugrik egy ISDone.dll hiba, és leáll a telepítő. Ez még nem is annyira gáz, de az alábbiakat olvasva már igen érdekes rejtély ez:

1: Mindent kipróbáltam már, amit a neten írnak erről. Sikertelen.

2: Ezeket a játékokat kipróbáltam más gépeken, és működtek.

3: Újratelepítettem a windowst, de hiába.

4: Hardveres gondokra gyanakodtam, úgyhogy megpróbáltam másik HDD-re feltelepíteni, de a gond megmaradt.

5: próbáltam másik Ramokkal, semmi.

6: Már végül arra gondoltam eleve a windows telepítő, a rossz, úgyhogy kipróbáltam más telepítőt, az is hiába.


Valami ötlet? én kifogytam. elátkozott lenne a PC-m?


GTX 1070

i73770K

16Gb RAM

win 10


2017. szept. 10. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A windows tört,vagy eredeti?

Win7el próbáltad?

2017. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tört játékokról van szó? Ilyen dll-ről eredeti játéknál még nem hallottam. Először az összes létező Microsoft Redistributable telepítőket kéne futtani, 64 bites Windowson mindkét telepítőt az x86 és x64-est is. Utána DirectX-et, beírod google-be, hogy End-User Runtime és a Microsoft oldaláról leszeded. Végül pedig a Microsoft Frameworköket is, ha Win10-ed van akkor csak szedj le egy 2.5ös telepítőt, ha elindítod letölti az összes régit elvileg.


Ha ezek megvannak bizonyosodj meg róla, hogy minden driver (rendesen) fel van rakva.

Vírusirtód ha van akkor kapcsold ki addig, hátha az is gondot okoz(hat)... Egyelőre ennyi tippem van.

2017. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kapcsold vissza a virtuális memóriát. Oké hogy 16 giga memóriád van, de a programoknak egyszerűen kell.
2017. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!