Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya túlmelegedés 100...

Videókártya túlmelegedés 100 fok? Több lent.

Figyelt kérdés
Van egy Nvidia videókátyám ami felmegy játék közben 100 fokra. Tegnap kitakarítottam a gépet a GPU-t is viszont amikor vissza kapcsoltam a gépet bejött a windows elkezdett nagyon gyorsan pörögni a VGA ventillátora és kikapcsolt a monitor. Most meg tudtam úgy oldani, hogy alap járaton csak 40 fokos a GPU viszont játék közben felmegy 10 másodperc alatt 100 fokra. MSI Afterburnel nézem a hőfokot.( nincs húzva a VGA-n). Tegnap még semmi baja nem volt amikor kitakarítottam ugyan úgy raktam vissza mint eddig. A ventillátor felpörög tehát szerintem nem azzal van a baj, csak nem tudja lehűteni vagy nem tudom. Mitől lehet ez?

#videokártya #VGA #NVIDIA #videókártya felmelegedés #vga játék közben 100 fokos
2017. okt. 10. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

nem teljesen fekszik fel a borda a chipre. Ennyiből simán

lehet. Újrapasztázás megoldja (elvileg)

2017. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!