Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártya érdemes a...

Milyen videokártya érdemes a processzorom mellé?

Figyelt kérdés

Intel Core i5-650 LGA1156

Tudom, nem egy mai darab, de szeretnék egy új videokártyát, hogy a viszonylag frissebb játékokkal is játszhassak közepes beállításon. Számít egyáltalán a videokártya kiválasztásánál, hogy milyen CPU van a gépben?


Erről mi a vélemény?: GIGABYTE GeForce GT 1030 OC 2GB GDDR5 64bit PCIe (GV-N1030OC-2GI)


Passzol a CPU-hoz, vagy ez alapból gyenge?


2017. okt. 18. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet venni, de ha a közepes beállítást FHD felbontásban gondolod, arra nem feltétlenül lesz elég minden játéknál.

Na meg a CPU sem túl acélos darab, 2 magos i5, még az én G4400-am is köröket ver rá.

2017. okt. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
hát én rx 460-at vennék inkább.viszont megnéztem az árakat és dobtam egy hátast..40e felett van az rx 460 4gb-os verzió..ennyi pénzért már 1050 ti is van.de az 1030 egy kissé karcsú lesz.ha olcsóbb kari kell akkor rx 460 2gb vagy gtx 1050.
2017. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesítményben valahol egy 1150-es Pentium szintjén van ez a proci,bár a HT sokat dob rajta.


Tényleg érdemes inkább a 1050 Ti felé nézelődni, vagy az RX 460 felé, alatta nem érdemes semmit venni.


Ha nem szeretnél platformot váltani, akkor kukázni kellene lassan azt az i5-ös procit, és venni egy I7-860( mondtam valamit), az aprón elég kis pénzekért megy.


Szerintem nyugodtan tegyél bele valami hasonló kártyát, és megnézheted mi lesz a szűk keresztmetszet.

2017. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!