Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik márkát tartjátok...

Melyik márkát tartjátok megbízhatónak, minőséginek laptop esetében?

Figyelt kérdés

Én 3 év garanciával vennék gépet, szimpi a Dell, Lenovo, esetleg HP.


/Korabban Samsungom volt, de borzaszto...visszavittem 3 alkalommal, mire vegre visszaadtak a penzem. A termektamogatassal, ugyfelszolgalattal sem voltam elegedett./


Ezen belül melyiket ajánlanãtok ssd, min. i5-procival?



2017. nov. 14. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#7: Egy átlagos laptop gyártó 20-50 különböző típust hoz ki ÉVENTE. Komolyan azt várod, hogy felsoroljuk, hogy szerintem jó a 2016-os Lenovo XY19WV345SW, a 2017-es Acer KJH987a34B, és így tovább?
2017. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Mivel Acer egyaltalan nem szerepelt a lista,ban, egyaltalan nem varom el a felsorolasban.

De ha valaki mond 3 jo Dellt vagy Lenovot, annak van valasz erteke es megkoszonom.

2017. nov. 16. 06:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nekem vanbcsomó laptop tartalékba....tobbek kozzzotuk a Dell de szerintem ez tőled is függ
2018. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!