Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 4 tb-os hdd-t rendeltem...

4 tb-os hdd-t rendeltem kiszállítással, nem tudtam átvenni első alkalommal. Mennyire károsodik a vinyóm a plusz pakolgatástól v esetleg az alacsony környezeti hőmérséklet miatt?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló, hogy hónapokig, 1-2 évig így is garantáltan probléma nélkül fog működni. Ettől függetlenül milyen eséllyel milyen mértékű sérülést szenvedhet?

2017. nov. 20. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínű jól becsomagolták, a hőmérsékletet meg a hasznáati útmutatójában találod
2017. nov. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a csomagolás miatt nem szokása sérülni, hőmérséklet meg működés közben lenne gond, ha hagyják normálisan visszamelegedni (illetve kiszáradni, ha lecsapódott benne,rajta pára pl) akkor semmi baja nem lesz.
2017. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, alaposan becsomagolták, remélem nem hagyták kint az autóban a fagyban :D
2017. nov. 21. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!