Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Windows 10-esem frissítette...

Lonkobar kérdése:

A Windows 10-esem frissítette magát és most nem működik a nyomtatóm. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Tegnap egy iszonyatosan hosszas frissítést végzett a jogtiszta Windows 10 és azóta meg sem moccan a HP LaserJet 1020 nyomtatóm. Újra telepítettem, sőt újabb drivert is kerítettem hozzá a HP oldaláról, be van állítva alapértelmezett nyomtatóként. A gép szerint a eszköz megfelelően működik, használatra kész. Mi lehet a baj?

2017. dec. 12. 22:07
 1/8 Shaddark ***** válasza:
100%

Nekem 2-3 hete az Epsonokkal volt ilyen, egyelőre kikapcsoltam azokon a gépeken az automata frissítést.

- Rendszervédelem - Visszaállítás előző állapotra

Itt a frissítés idejét válaszd.

És ha bejött a win kapcsold ki az automata frissítést.

2-3 hét és megoldják majd Ms-ék gondolom, majd pár hét múlva kapcsold vissza.

2017. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon egyszerű. A nyomtatód a W10-hez már őskövületnek számit. Azaz vele már nem kompatibilis. Ne csodálkozz, első darabjait 2005-ben gyártották.Vegyél mai szériásat, de feltétlenül győződj meg arról, hogy kompatibilis legyen. Mert a gyártóknak ma már a W10-hez kell igazodniuk. Persze a megelőző platformokon W7, 8, 8.1 még biztosan működik.

Az én Canon nyomtatóm is részben őskövület lett, mert ugyan nyomtatni tud, de pl a szkennelésre w10 alatt nem hajlandó. Mikor felkerestem a Canon gyártót, kedves válaszukban megirták, hogy vegyek ujat, mert most már a 2 éves W10-hez kompatibiliseket is gyártanak.

2017. dec. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pár hete az Epson nyomtatókkal volt ilyen gond. Nálunk is egy rakat gépen le kellett emiatt tiltani a frissítést.

Te sem tudsz mást csinálni, mint hogy eltávolítod a legutóbbi frissítés(eke)t, és letiltod egy időre.

2017. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sikerült megbarkácsolni, hogy működjön.

Nemes egyszerűséggel visszaállítottam a frissítés előtti állapotot.

Újra hasít az öreg nyomtató W10-en.

2017. dec. 13. 09:48
 5/8 Shaddark ***** válasza:

"A nyomtatód a W10-hez már őskövületnek számit. "


Szerintem Ms-ék néztek be valamit durván, mi speciel az Epsonokat az éven vásároltuk...


A 1020 meg szerintem egy teljesen átlagos lézer-nyomtató, a mai modernek se nyomtatnak másképpen, pont ugyanazokat a protokollokat és portokat használja mint bármelyik másik új széria...

2017. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ok, csak be kell állítani a frissítések elhalasztását is, különben újra fel fogja telepíteni a hibás frissítést.
2017. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így van. A 1020 egy igazi fatengelyes gőzgép, de W10-zel már kb. egy éve vígan elketyegett, a némulás a frissítés után következett be. Kicsit elhamarkodta aki azt írta, hogy "öskövület" W10-hez.
2017. dec. 13. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Sz@r a windows 10
2018. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!