Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo IdeaPad típusokról mi...

Lenovo IdeaPad típusokról mi a véleményetek? Nem túl sérülékeny amiatt mert műanyag? Egyetemre kéne.

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Általánosságban a fő komponensek (memória, processzor stb.) ugyanazok mint más gyártónál, ám a gépből amit a Lenovo köré épít, lehetne sokkal jobbat is kihozni. A jótállás a Telemax szervizbe szól, erről pedig állítólag nem sok jót hallani. A sok utánajárás végére kb. nem érdems megvenni a Lenovo gépeket, de semmi mást sem, mindnek van hibája vagy hátránya.

Minél többet olvasok utána, annál jobban összezavarodok. Most már majdnem nem érdekel az egész, ha megtetszik, megveszem és imádkozok a hibamentes üzemért. A régi HP gépem közel 7 éve megvan, nincs baja, erről írok most is, pedig nem jártam fele ennyire sem utána a dolognak akkoriban.

2017. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom ilyen 100 ezer alatti budget laptopra gondolsz. 100 e alatt egyik ilyen gép se nagy szám, szóval ne várj tőlük túl sokat. A sérülékenységük kb. ugyanaz: mivel nem fémházasak nem ezen kellene klopfolni a vasárnapi rántott húst.

Ha elfogadsz egy tanácsot: ha olcsó gépet is veszel, lehetőség szerint olyan processzorral vedd, amiben inkább 4 mag van. Azok windows 10-zel már egész elfogadható teljesítményt nyújtanak. Egyetemre, jegyzeteléshez, beadandók megírására, fácse, tecső, filmek, zene bőven elég.

2017. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 200 E felett nem találtam olyan Lenovo vagy bármilyen másik gyártótól laptopot, amit nyugodt szívvel megvettem volna. A hardverben nekem volt kifogásom, a megbízhatóság és egyéb szempontokat pedig a neten szólták le. #1
2017. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lenovo X1 carbon-t ajánlom neked, legvékonyabb notebook és szénszálas, biztos nem esik szét vagy törik el... :D
2019. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!