Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Levono ThinkPad E560 15.6" HD...

Levono ThinkPad E560 15.6" HD i5-5200U 4G 500G HD 520 DOS fekete 3Y típusú laptopom néha meglepetésszerűen lefagy, valamikor 20 percenként, máskor 2 naponként. Ötletetek?

Figyelt kérdés

Proci: Intel Core(TM) i5-6200U CPU@2,3 ghz, 2401 mhz, 2 mag, 4 logikai processzor / memória: 4 gb ddr3L /

Ha éppen valami hanggal járó dolgot nézek, akkor a hang is beakad és kerreg, iylenkor csak a bekapcsgombra reagál ezzel tudom kikapcsolni, kék halál nincs. Volt rajta processzorhűtőcsere, de nem segített, futtatt windows saját memóriatsztet, de nem írt ki hibát. Eseménynaplóban semmi. Ha sokáig nem használom (pá nap), akkor csak kb 1 nap után fagy ki, amúgy meg egyre gyakrabban.



2017. dec. 29. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
táp rosszalkodik ,memória hiba is lehet
2017. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
cseréljek ramot meg tápot? hogy tudnák kiszűűrni, hogy melyik ?
2017. dec. 30. 17:14
 3/3 A kérdező kommentje:

Van ötlet? Most újhra lett telepítve, egy ideig ment rendesen, de most rendkívól sokat tölt, beakad és gondolkodik a net, ilyesmik.


A memória használat 80%, CPU 16-25 között, vigyó roffsodik, mint az állat, uh levettem a borítást, és kiékeltem az alját. Ha mozgatom a laptopot, akkor is akad.

2018. szept. 16. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!