Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért bootolás után csak egy...

Miért bootolás után csak egy kurzort fekete hátteren?

Figyelt kérdés
Minden bekapcsolásnál fekete háttéren a kurzor van, amit tudok mozgatni is, de semmi más kép nem jön be. Úgy oldottam meg, hogy ha kihúzom az összes USB-t, akkor minden jól indul, de ez csak félmegoldás. Nem hiszem, hogy USB hiba lenne, tök új gép.

2017. dec. 13. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom valamelyik usb eszközről (pl pendrive) akar először bootolni, mert a biosban így van beállítva. Lépj be a biosba (általában del vagy f2 gomb, de eltérhet), majd a boot szekcióban állítsd át a sorrendet, hogy hdd-ről induljon elsőként. Azután már nem fog egyéb helyen rendszert keresni.
2017. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
USB alatt az egeret meg bill-t értem, semmi pendrivot. Boot sorrend jó, mondom a windowsig eljut mert bejön a kurzor..
2017. dec. 13. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A kurzor egy kis feher villogo vonal egy text bazisu, fekete kepernyon, ami elott egy prompt allhat legfeljebb. A bios/efi betoltese utan a bootloadert keresve, vagy reszben betoltve jelenhet meg, de errol nincs lathato info. Honnan tudod, hogy a Windowsig eljut? Van grafikus felulet?
2017. dec. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Betölt a windows... utána csak fekete hátteren az EGÉR KURZOR amit mozgatni is tudok. Valamint, ha megnyomom újra a bekapcsoló gombot, hogy ugye kikapcsoljon a gép, akkor egy pillanatra bejön a kép, a windows bejelentkező felülettel, majd rögtön át is ugrik, hogy "Leállitás..", olyan windowsosan. Szoval 100000%, hogy a windows betölt rendesen. Próbáltam más monitorral, más kábellel, bővítő kártyával, de mondom nem azzal van a gond, hogy nincs egyáltalán kép, hanem, hogy fekete hátteren csak egy kurzor látszik.
2017. dec. 27. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!