Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor sebezhetőség,...

Processzor sebezhetőség, szerintetek is csak kamu?

Figyelt kérdés

20 évig nem csináltak semmit vele, ez bűzlik. Appel is csak azért lassítsa be a telefonokat hogy vegyünk mindig újat.

Itt is csak az a lényeg vegyünk új gépeket, és váltson mindenki Windows 10-re. A Windows 7 8.1 rendszerekkel még nagyobb gond lesz, még lassabb lesz, ez is bűzlik. Nem akarnak már azokkal a rendszerekkel foglalkozni csak a Windows 10-el, és ezért kell ez az egész hülyeség.


Nekem 4 éves gépem van, 8 Giga memóriával. És mikkor meg nyitóm a böngészőt érzem hogy lassabban indul el, VLC player még nehezebben, énnekem sose volt még lassú a gépem, ha betöltött akkor már gyors a böngésző is, nem okoz neki gondot ha meg nyitók 20 lapot. Sok gondom van most tonnában a Windows 10-el, őszi nagy frissítés óta nem raktam újra a Windows 10-t és jelentkeztek a gondok, én minden évben 3x újba szoktam rakni a Windows 10-t ne legyen tele a nagy frissítés szemeteivel, de még ősztől nem volt kedvem újra rakni mert a pendrive-nak sem tesz jót sókat formázom és írok rá mert hamar tönkre megy. A Defender nem tud frissülni a őszi nagy frissítés óta, itt is a kérdésem miatta: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Úgyhogy nagyon gondolkodom a Windows 7-re és a Windows 8.1-re vissza váltásra ott sose volt semmi gondom, és a Linuxon is gondolkodom csak nem tudom még melyiket használjam, de arra csak akkor váltok ha már semmi támogatás nem lesz a régi Windows-okon pl: böngésző, vírusirtó.



2018. jan. 11. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Laikus szintjén közelíted meg a kérdést, ugyanezen a szinten van a tudásod és az összeesküvés-elméletekre való fogékonyságod is. Az a baj hogy te már eldöntötted hogy kamu, átverés, csalás az egész, így az ellenérvek sem fognak érdekelni.
2018. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Facebookon is ezt írták sokan a cikkek alá, és más fórum oldalakon is.


Ha tudták akkor miért nem tettek ellene? Ez majdnem olyan hasonló, ha veszel húst a boltban de haza hozód és a belsejébe látód romlott, tapasztalat.

2018. jan. 11. 15:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Lesz majd aki részletesen leírja az egészet.
2018. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Hát rakjál fel Win7-et, ki a bánatot érdekli szerinted, hogy mit használsz? Az előző kérdéseiden amúgy is látszik, hogy csak hisztizni jársz ide, mert azóta sem tetted meg, pedig minden válaszodban beígéred.


Az olyan precíz kijelentéseken, hogy "mikkor meg nyitóm a böngészőt érzem hogy lassabban indul el" meg csak röhögni tudok. Ezen meg: "én minden évben 3x újba szoktam rakni a Windows 10-t ne legyen tele a nagy frissítés szemeteivel" leginkább visítva röhögök. Halvány fogalmad sincs az egész működéséről.


A sebezhetőség meg nem kamu, de magánfelhasználókat nem is fogja különösebben érinteni, csak a média fújja fel szokás szerint hatalmasra, lásd pl. a Y2K történetet. Számtech témában kizárólag szakmai lapokból szabad tájékozódni, mert a többi újság síkhülye hozzá.

2018. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
A 4-esnek nagyon igaza van ebben. A gémsztár, igéen, pécéguru, meg egyéb más magazinok gyakorlatilag már bulvár cikkeket csinálnak a hardverekből, szoftverekből, játékokból, gyakorlatilag mindenből, mert kell nekik a nézettség, hogy maradhassanak. Inkább részrehajlanak, minden szösszenetről (ami nem igaz) írnak, valóban csak hivatalos, pontosan ezzel foglalkozó oldalt érdemes olvasni.
2018. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor írjatok le nekem olyan oldalakat ahol igazat írnak.


Én azért szoktam 3x újba rakni a Windows 10-t mert javasolja a műsorvezető a FIXTV-n a Vendi, ő is a nagy frissítések után ezt szokta csinálni.


Én ezeket szoktam olvasni:

-HVG

-HWSW

-pcworld

-pcforum

-itcafe

-sg

2018. jan. 11. 16:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? fixtv? Vendi? Az még megvan? Anno is nagy baromságokat mondott. Te bedőlsz neki? A "nyitók" amúgy rövid "o". Így sehogyan sem lehet komolyan venni téged már ne is haragudj.
2018. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen van, 18:25 kór kezdődik és facebook live-n szoktam nézni.


A Vendi azt mondta ne használjunk más vírusirtót csak Defendert mert az is elég.

A Vendi nagyon a torrent oldalak ellen van, és a reklám blokkolók ellen. Pedig fent van neki a böngészőben, és mondta már töltött le torrenten sorozatokat csak nem szokta vissza tölteni.

2018. jan. 11. 17:56
 9/15 A kérdező kommentje:

Olvassátok el a kommenteket is:

[link]


[link]


[link]


Lássátok nem csak én írok ilyeneket.

2018. jan. 11. 18:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Na én behaltam 🤦

Ez már kész őrület 😀

2018. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!