Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor sebezhetőség,...

Processzor sebezhetőség, szerintetek is csak kamu?

Figyelt kérdés

20 évig nem csináltak semmit vele, ez bűzlik. Appel is csak azért lassítsa be a telefonokat hogy vegyünk mindig újat.

Itt is csak az a lényeg vegyünk új gépeket, és váltson mindenki Windows 10-re. A Windows 7 8.1 rendszerekkel még nagyobb gond lesz, még lassabb lesz, ez is bűzlik. Nem akarnak már azokkal a rendszerekkel foglalkozni csak a Windows 10-el, és ezért kell ez az egész hülyeség.


Nekem 4 éves gépem van, 8 Giga memóriával. És mikkor meg nyitóm a böngészőt érzem hogy lassabban indul el, VLC player még nehezebben, énnekem sose volt még lassú a gépem, ha betöltött akkor már gyors a böngésző is, nem okoz neki gondot ha meg nyitók 20 lapot. Sok gondom van most tonnában a Windows 10-el, őszi nagy frissítés óta nem raktam újra a Windows 10-t és jelentkeztek a gondok, én minden évben 3x újba szoktam rakni a Windows 10-t ne legyen tele a nagy frissítés szemeteivel, de még ősztől nem volt kedvem újra rakni mert a pendrive-nak sem tesz jót sókat formázom és írok rá mert hamar tönkre megy. A Defender nem tud frissülni a őszi nagy frissítés óta, itt is a kérdésem miatta: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Úgyhogy nagyon gondolkodom a Windows 7-re és a Windows 8.1-re vissza váltásra ott sose volt semmi gondom, és a Linuxon is gondolkodom csak nem tudom még melyiket használjam, de arra csak akkor váltok ha már semmi támogatás nem lesz a régi Windows-okon pl: böngésző, vírusirtó.



2018. jan. 11. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem csak te írsz ilyeneket, de attól hogy sokan fújják ugyanazt a hülyeséget, még nem lesz igaz. Viszont a tömegek manipulálására, össeesküvés-elméletek terjesztésére kiváló (lásd a propagandamédiában kezelt migránskérdést és az általa okozott xenofóbiát). Szinte hihetetlen sokaknak, de attól hogy "Facebookon is ezt írták sokan", nem egyenlő azzal hogy igaz is.
2018. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

# 11: A Windows 10-n a gyári vissza állítás, melyik verzióra állítsa vissza?


Tavasszal le töltöttem a Microsoft oldaláról a Win10-t, ősszel csak frissítettem, ha most csinálok egy vissza állítást akkor a tavaszi telepítésemre állítsa vissza?


Szerinted a gyári vissza állítás ugyan úgy le töröl minden szemetet vírust kártevőket mint ha most letölteném a Microsoft oldaláról a friss telepítőt és rá raknám pendrivere?

2018. jan. 12. 18:40
 13/15 anonim ***** válasza:
te nagyon durván túlbonyolítod ezt az egészet.
2018. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
2018. jan. 13. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!