Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lecseréljem ezt a laptopot?

Lecseréljem ezt a laptopot?

Figyelt kérdés

Van egy Lenovo t420 laptopom

Core i5 2520M

Hd3000 és NVS 4200M

4 GB RAM

320 GB HDD

Érdemes ezt lecserélni, ha egyébként netezésre használom csak? Mennyi idő múlva ajánlott lehet vajon esedékes?


2018. jan. 31. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egyelőre megfelel arra, amire neked kell, minek cserélni? Akkor lesz esedékes, amikor már nem elegendő.
2018. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel minek cserélnéd le?
2018. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
SSD-vel Windows10-re is jó lenne.
2018. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az újabbak sokkal gyengébbek, ne cseréld le.
2018. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmiképp. Végy bele egy 120GB-os SSD-t, vagy nagyobbat, ha szeretnél több tárhelyed, és használd boldogan még évekig. Egy ettől régebbi ThinkPad-et használtam tavaly év végéig (Intel P9700, 8GB RAM, ATI Mobility Radeon HD3650, 120GB SSD), míg nem adtam oda családon belül. Tökéletesen üzemel, nem jelent gondot vele a netezés, kis játszadozás, ráadásul még az értelmes TP szériák egyikéből van, amik kb. elpusztíthatatlanok.


Én a helyedben még jó sokáig terveznék vele, mert semmi értelme lecserélni.

2018. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jelenlegi laptopom 9éves. A mai játékokhoz már szinte használhatatlan, de mégsem cserélem le, mert amire én használom tökéletes. Netezés, filmezés, kódolás. Ha kielégíti a "szükségleteidet" akkor felesleges új laptopot venni horror áron, hogy kicsit gyorsabb legyen.

Ez csupán a fogyasztói társadalom hátránya, hogy ha van jobb akkor az kell amikor a jelenlegi is tökéletes lenne...


Esetleg a HDD-t cseréld le SSD-re és akkor észlelhetően gyorsulni fog a géped.

2018. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy a bajom, a win10-el nem barátkozik meg. Lehet vissza teszem a 7-est, 10-es driver sincs rá, én attól felek, hogy egy kis idő, s nem lehet majd normálisan használni.
2018. febr. 2. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan milyen eszközök nem működnek (megfelelően) 10 alatt?
2018. febr. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!