Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fejlesztettem a gépemet és...

CSEJSZ kérdése:

Fejlesztettem a gépemet és kevesebb az fps, nagy fps esések mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az előző gépem: Processzor:amd fx 6300

Videókártya:amd radeon 7770

Ram:8gb

Vettem egy gigabyte gtx 1060 3gb-os videókártyát és még 4gb ramot így van most 12gb. És nem értem hogy miért van az hogy ugyanolyan beállítások mellet mint ami a régi gépen most miért van kevesebb fps-em. CS:GO-ban volt kb. 220fps-em maximum 160-ig ment le az alá nem is ment most meg az új videókártyával ugyanezekkel a grafikai beállítások mellet 110 fps. átlagosan és nagyon sokszor le esik 20-30-ra és alit lehet játszani és ugyanígy van a többi játékkal is: kb. a fele fps és nagyon nagy fps csökkenések 10-20-30fps Utána néztem már és semmi nem találtam erről. Válaszokat előre köszönöm!



2018. febr. 3. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű.


1. opció: Nem törölted le az AMD-s illesztőprogramot mielőtt felraktad volna az nvidia-sat (geforce experience), ezért ez most bezavar az új nvidias illesztőnek

2. opció: Le se töltötted az nvidia illesztőprogramját

3. opció: Mivel a kártya új a monitor meg gondolom jó öreg, a monitort sikeresen rákötötted egy alaplapi kimenetre, ami miatt a videokártya jelenleg csak díszítő elem a gépben, minden munkát a proci lát el.

2018. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tápod milyen, csatlakoztattad a 6 pines kábelt a kártyához? Hőfok? Driver jól működik?
2018. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"

1.Minden AMD-s illesztőprogram le van törölve.

2.Le van töltve a legfrissebb illesztőprogram van fent.

3.A videókártyára van kötve és kicsit több mint 1 hónapja vettem a monitort.

"


Akkor jönnek a tesztek.

Lehetőség szerint 2 monitor lenne a legjobb, egyiken játszol másikon futnak a programok.


Hőmérséklet, CPU/GPU leterheltség (CPU, GPU limit, mi pörög 100%on), ram betöltöttség, áramfelvétel is kérdéses, milyen tápod van a gép mellé, nehogy az legyen a kevés.

2018. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!