Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új SSD-m miért 80% a...

Az új SSD-m miért 80% a kondíciója?

Figyelt kérdés

Azt a SATA kábelt használom ami a merevlemezé volt, de ott mindig 100% volt a kondíciója.


Mit csináljak 100% legyen a kondíciója?


Képek:

[link]

[link]



2018. febr. 17. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem tudsz csinálni, sajnos kicsit selejteset kaptál, ami még nem esik bele a garanciális témakörbe. Online rendelted? 14nap...
2018. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen online, az alza hu. És csak SSD papírt kaptam, semmi garanciális papírt nem kaptam.


Elég sók ilyen kondíció hibákat látok a fórumokon, nem sokkal gyorsabb mint egy HDD. többet nem is vesszek, sose jártam még így egy adathordozóval sem, mint ezzel az SSD-el.


Itt van még egy kép:

[link]

2018. febr. 17. 18:50
 3/15 P.O.C. ***** válasza:
Mindegy hogy van-e garipapír, az elálláshoz akkor is jogod van. Én nem haboznék.
2018. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

prohardver oldalon azt mondták frissítsem le a hard disk sentinel bétára.


És most már ezt írja ki: [link]


Szerintetek így már jó?


Hol tudom letölteni az ADATA driver figyelő programot? Vagy szerintetek az felesleges ha hard disk sentinel-t használok?

2018. febr. 17. 19:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem sokkal gyorsabb, mint egy hdd, akkor ott valami komoly gixer van. Sebességéről tudsz valami diagnosztikát löni?
2018. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Valami nálad nagyon nem stimmel, ha alig gyorsabb a rendszer, mint HDD-vel. Töltsd le a Crystal Disk Mark-ot, és csinálj vele egy mérést. Fontos, hogy ne módosíts semmilyen beállítást.


Az adatátviteli hiba jó eséllyel fals volt. Figyelgesd 1 héten keresztül, és ha továbbra is gond van, érvényesítsd az elállási jogod.

2018. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért gyorsabb mint a HDD, azért érzem a különbséget. 3-8 mp alatt áll fel a rendszer, a böngésző is gyorsabban indul nem terheli le a gépet. Pár perce frissített a Windows, épp hogy be fejeztem a program telepítését és egyből újra indult a gép mert épp frissítések miatt, de gyorsan fel rakta a frissítéseket. Kicsit ideges voltam lehet azért sz.roztam le, de most már meg nyugodtam mert már 100% a kondíció.
2018. febr. 17. 20:32
 8/15 A kérdező kommentje:

Szerintetek az nem baj, ennyi az írt adatmennyiség?

[link]

2018. febr. 17. 20:38
 9/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akkor jó az SSD, a HDSENTIEL volt buggos.


Az írt adatmennyiség attól függ mit csináltál.

Lehet teljesen normális is.

2018. febr. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az adatátviteli hiba simán lehet a SATA kábel hibája is, nálam annak a cseréje oldotta meg.
2018. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!