Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új SSD-m miért 80% a...

Az új SSD-m miért 80% a kondíciója?

Figyelt kérdés

Azt a SATA kábelt használom ami a merevlemezé volt, de ott mindig 100% volt a kondíciója.


Mit csináljak 100% legyen a kondíciója?


Képek:

[link]

[link]



2018. febr. 17. 18:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szombat délután óta használom az SSD-t.


Összes írt adatmenyiség szerintetek nem sok?

Kép:

[link]


Ezeket a programokat raktam fel:


- Firefox

- Chrome

- VLC

- Utorrent

- Totál Commander

- Nero 7

- 4K YouTube letöltő

- PhotoScape

- Skype

- Hard Disk Sentinel

- Winrar


Windows 10 Home


A letöltések mind a HDD-re mennek.


Vagy a töredezett mentesítés be lenne kapcsolva a Windows 10-n?


Vagy az a baj be állítottam a legjobb teljesítményre?

Itt a videó:

[link]

2018. febr. 21. 22:59
 12/15 anonim ***** válasza:
A letöltésekkel együtt a telepítgetés simán összehozhat ennyit. Később normalizálódik. Nálam évi ~5 TB jön össze, úgy, hogy minden oda megy. Még fogja bírni egy darabig :)
2018. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
SSD-t meg nem töredezettségmentesít a Win10, nyugi, nem hülyék tervezték azt sem :)
2018. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
- Avidemux videoszerkesztő se tesz kár az SSD-ben, ha merevlemezre mentem le a videókat?
2018. febr. 22. 00:11
 15/15 anonim ***** válasza:
00:11 Az, hogy használod az SSD-t, nem tesz kárt benne, arra találták ki. A vinyó is elhasználódik egyszer, meg az SSD is. Viszont jelen helyzetben az SSD-k gyorsabban avulnak el, mint ahogy elhasználódnak, pl. az én 4 éves SSD-m (aminek a kondíciója még mindig 72%, tehát elvileg legalább 10 évig még simán eldöcög) már most egy kis kapacitású, lassú vacak ahhoz képest, amit ma kapnék ugyanannyiért. Akkor meg minek kíméljem? Azért vettem, hogy időt spóroljak vele. Ha a széltől is óvom, akkor épp hogy időt pazarlok.
2018. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!