Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 10 pro elakad a boot...

545556 kérdése:

Win 10 pro elakad a boot közben és újraindul folyamatosan amikor bent van az optikai helyén egy hdd. Egy héttel ezelőttig tökéletesen működött. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Már feltettem egy friss tiszta telepített win 10-t, kicseréltem a beépítő keretet, teszteltem másik vinyóval, de semmi eredmény.

Ha a Boot Menü-vel indítom akkor elindul és látni mindent , lehet is használni gond nélkül.



2018. febr. 21. 22:10
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Megint mindegyik lemezről letakaritottam mindent, és elkezdtem a Hdd először majd az SSD re rendszer.... nem indult

Majd ismét takarítás mindegyikről, Hdd bent telepítés... be az SSD ra is telepítés.... megint nem megy🙁

Takarítás, Hdd bent op rá, majd USB -n csatlakoztattam az SSD- t .

Áttelepítettem rá. Hdd ki SSD be plussz vissza a Hdd optikai helyére .

És megint nem indul nem kezdi el a boot-t persze minden alkalommal próbáltam a biosban átállítani a sorrendet és a módot is. Teljesen tanácstalan vagyok már.

Azt nem értem hogy megy mindegyik lemezen a rendszer mindegy melyik helyen van, megtalálja. De ha eggyütt van elakad és újra indul.

Mi történhetett ami megakadályozza az elindulást, bootolást??

Már gondolkoztam azon is hogy újra rakom a biost is csak nem tudom lehet e az miatt?!?

2018. febr. 27. 09:30
 22/23 CspCsj ***** válasza:
Hát igen, a sok próbálkozásba egy BIOS frissítést én is be szoktam iktatni.
2018. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fáradozásod, meglett a megoldás a problémára... kiűztem a UEFI-t, maradt a hagyományos MBR.... és a gép fut tovább hiba nélkül :)
2018. márc. 1. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!