Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FX 9590-hez milyen hűtést...

FX 9590-hez milyen hűtést válasszak?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy lég vagy vízhűtést válasszak hozzá, de itt megakadtam. Kettő hűtést néztem ki hozzá, de nem tudom melyik legyen. Ha valaki tud jobbat ami támogatja az FX 9590-et akkor nyugodtan írja le. Ha tudtok olcsó ledes hűtést azt is írjátok le kérlek.


Az egyik (léghűtés) :

Be Quiet! Dark Rock PRO 3

*link* : [link]


Másik (vízhűtés) :

Cooler Master MasterLiquid 240

*link* : [link]


Válaszokat előre is köszönöm! ^^



2018. márc. 29. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a hűtésekkel, hogy ennyiért már kapható ennél jobb processzor. Vedd meg a legolcsóbb elégséges darabot.


A linkelt kettőről: BQ 250W cpukhoz, CM 230W cpukhoz tervezték, így egyértelmű, mert míg a BQ ennek tetejében halkabb, nyilvánvalóan megbízhatóbb is (mert léghűtés). Meg amúgy is aranyszabály, hogy amíg van hasonló áron léghűtés, addig nem veszünk vízhűtést. Itt is pontosan látszik, hogy miért.

2018. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fantom83 ***** válasza:

Én egy Scythe Mugen MAX-al 14.000Ft alatt+egy minőségi pasztával letudnám a hűtés dolgot...

(igaz nekem csak egy FX-6300-asom van,Xigmatek Gaia 1-es van rajta,a gyárit a mai napig ki sem bontottam,semmi gondom a hűtéssel)

2018. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 De ha majd egyszer platformot vált, a hűtést nem kell kidobnia, az használható később is, akár LGA 1151 V2 vagy 2066-hoz.


Én a kettő közül mindenképp a BQ-t venném.


Illetve ezen ársávban biztosan ajánlottak még: Alpenföhn Olymp, Noctua NH-D14, meg utánanéznék a Thermalright és a Raijintek megoldásainak is.

2018. márc. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy Noctua NH-D15 alá nem adnám, elvégre egy 220W TDP-s processzorról beszélünk.
2018. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, esetleg valaki tudna hozzá jó alaplapot ajánlani? Magyarországi választék nem nagyon nagy de nekem amazon.co.uk ról vagy amazon.de ről is jó lenne.
2018. márc. 31. 10:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittük, hogy már van hozzá minden, csak hűtés kell. Ebben az esetben semmiképpen se építkezz FX9590-re, mert csak pénzkidobás.
2018. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!