Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gtx 1050 ti Ethereum miningre...

Gtx 1050 ti Ethereum miningre jó kezdésnek?

Figyelt kérdés
Van egy gtx 1050 ti 4gb kártyám. A hashrate 11GH/s. Egy éve van rendereléshez haználva, nagyon ritkán, de akkor 3 napig fut, nem félek, 2 ventilátor fel van tolva elégéé, nem forrósodik. esetleg hetente egy 3 óra fortnite. Nem tudom hogy megéri e bányászni vele, visszahozza a pénzt. Mennyi ideig bírja egy kártya futtatása?

2018. ápr. 8. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
megvenném a kártyádat, hihetetlen hogy 11GH/s-el tudsz vele bányászni...
2018. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem segített....
2018. ápr. 9. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még bitcoint akartam bányászni pár hónapja 1050ti-al, viszont egy pool sem fogadta el a hash rate-emet mert túl kicsi volt. Nyilván ethereumot könnyebb bányászni, de szerintem 1050ti-al az sem éri meg, ha lenne profit, nagyon minimális, lehet annyit meg nem érne a kártya elhasználódása miatt amúgy.
2018. ápr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Én még a GTX 1030 kártyával is bányászok itthon... Van olyan stratégia amivel bőven megéri!
2018. ápr. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
GTX :D
2018. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most mélyponton van a bányászás, sokan adják el a kártyákat. Lehet, hogy most a villanyszámlát sem termeli meg. A helyedben vennék mellé egy másik gtx 1050 ti kártyát, olcsón, használtan, garanciával. Amíg nem indul be ismét a profitábilis bányászat, addig is lesz egy erős grafikus teljesítményed. Ha újra nagyobb haszonnal lehet majd bányászni, akkor majd két kártyával érdemesebb lesz. Ha egyáltalán beindul újra, és nem marad tartósan vegetatív állapotban a kriptovaluták piaca. Most elég nagy az esélye, hogy marad a vegetatív állapot és sokáig nem fogja megérni.
2018. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi uccsó :)
2018. ápr. 9. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!