Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes Ps3-mat vennem?

Érdemes Ps3-mat vennem?

Figyelt kérdés

Van egy hp pavilion notim, amin a régebbi játékok futnak, de a mostaniak már nem.(assassin's creed 2, nfs, pop stb.) Nézegettem a konzolokot, a ps3 szimpatikusabb, mint az xbox. Van 1 ps 2-őm és azzal meg vagyok elégedve, csak már nem gyártanak rá játékot.


A 3 viszi a 2-es játékait? Mit tud igazából a konzol?


Olyanoktól várok választ, akiknek van, vagy már kipróbálták. Megérte megvenni? Vannak gyakori hibái a készüléknek?


2010. jún. 20. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Helló!


Már csak a ps3 slimet gyártják és az már nem futtatja a ps2es játékokat, a régi 60gbos és a 40gbos (ha jól emlékszem) tudja futtatni.


Viszont az új kevesebbet fogyaszt 33%al, ami sztem nem egy elhanyagolható dolog.


Nincs semmi gond velük, de már a jasperes boxal sincs, tehát mind a 2 megbízható.

A multicímek, amik mindenre megjelennek, azok ugyan olyanok xboxon és ps-ön is, tehát ne ezt döntsön a 2 konzol között, hanem az exclusive kínálat, amit döntsd el magad, hogy neked melyik tetszik.


Ps3on a netes játék ingyens, ez jó dolog, viszont nem vehető igénybe közvetlenül Mo-n, tehát muszáj külföldiként regisztrálni.


Viszont NEM lehet feltörni a konzolt még, ami nem tudom, hogy neked számít-e.


Nekem nincs ps3am, havernak van és én nekem tetszik, mivel elég sokat játszok rajta nála, amikor (bepofátlankodom) megkérem hogy játszhatok-e rajta:D


Amúgy még ne írd le a ps2őt, jójó már nem egy bivaly konzol, de még szép eladásokat produkál:)


Ami engem illet tök mind1, hogy melyiket veszed mind a 2vel jól jársz, legalábbis jobban, mint PC-n a gépfejlesztéssel és itt lehet játékot is cserélni, így nem kell mindet megvenni.

2010. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nem vehető igénybe közvetlenül Mo-n, tehát muszáj külföldiként regisztrálni"

ez nem igaz, csak store-t nem lehet elérni mo-ról


"Vannak gyakori hibái a készüléknek?"

a böngészője elég gyakran lefagy

2010. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom megerősíteni vagy cáfolni, de ott van a laptop amin a kérdező tud netezni.


Most olvasom a mit tud a konzolt.

Tud még mkv-t játszani, amit rámásolhatsz a HDDre, nem mindegyiket tudja lejátszani, de ritka amit nem tud, de így is lehet rajta nézni HD filmeket vagy sorozatokat.


Amúgy, ami engem illet ne itt a gyakker.hun kérdezősködj ilyen témában, mivel vannak szakmai oldalak, ahol 10p alatt kapsz 100x ennyi választ a kérdésedre.

2010. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát az MKV-ket pont nem tudja lejátszani...
2010. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet haver konvertálta, de láttam amint arról ment a film és nem eredeti volt.
2010. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!