Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul újra a gépem?

Miért indul újra a gépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hete elkezdte a pc-m azt csinálni, hogy amikor játszok egy játékkal, akkor egy kis ideig minden jól működik, de aztán lefagy egy-két másodpercre, és újraindul. Miután újraindult, belépek ugyan abba a játékba, és minden remekül működik tovább a számítógép kikapcsolásáig. Ezt minden egyes bekapcsolásnál megcsinálja, amikor játszani szeretnék. Túlmelegedésről nem hiszem, hogy szó van, mert ma is reggel első alkalommal kapcsoltam be a gépet, játszani akartam, és megint újra indult.

Ez a probléma leginkább egy játékkal szokott megtörténni, a Rainbow Six Siege-el. Nem tudom, hogy ez jelent e valamit, de más játékokban nem nagyon csinálja ezt, csak a siegeben. Újratelepítettem a játékot, de a probléma nem szűnt meg.

Mi lehet a baj? Mit tudnék csiálni, hogy ne induljon újra a gépem minden alkalommal?

Válaszokat ekőre is köszönöm!


Config:

Proci: I5-4460

Videókártya: Nvidia Gforce GTX 1060

Ram: 8Gb


2018. aug. 29. 08:56
 1/1 szántóvető ***** válasza:
a tápod milyen?csinálj stressz tesztet mert lehet hogy akkor is előjön a probléma.
2018. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!